Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban muszáj megaláz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban muszáj megalázkodni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 21:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem!!! inkább elhagyom, mintsem hogy megalázkodjak :)
2012. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Isten őrizz :D
2012. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Áldozatot hozni lehet. Előzékenynek lenni szintén, önzetlennek is. De a megalázkodás szerintem az a kategória, ami valami nagyon negatív és amolyan gyávaságra utaló szó. Mintha az egyik fél, bármelyik, megalázkodna félelemből, vagy, hogy ne hagyják el.
2012. nov. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tulajdonképp arról van szó, hogy a barátommal csúnyán összevesztem a tegnap.. ott nálluk..úgy kezdődött az egész.. hogy én kielégítettem szájjal.. majd kérdezte hogy én szeretnék e valamit.. mondtam hogy igen szeretnék..kérdezte hogy mit én meg mondtam hogy mindegy.. de aztán felállt és otthagyott..ment öltözni .. mai nap kiderült hogy nem hallotta hogy azt mondtam h szeretném..én meg annyiban hagytam a dolgot.. már ha otthagyott az ágyon.. aztán nekem ez szarul esett..kicsit felidegesített majd segitséget kért..én azt mondtam nem segitek.. de ilyen hogy segítsek neki kigabalyítani a kábeleket..azt mondtam nem.. majd veszekedni kezdett hogy én nem segitek neki semmit sem..neki ilyen barátnő nem kell meg hasonlo..ott volt a testvére.. végizgnézte hogy veszekedünk.. majd én kirohantam a házból.. a pasim utánnam futott majd erőszakkal visszavitt a házba.. próbáltam lenyugodni de továbbra is csak szövegelt.. majd ismét ottakartam hagyni..nem engedte.. majd ilyen hangulatban átmentünk rokonomékhoz..ott is ugyan ez volt..egymáshoz sem szóltunk meg semmi.. majd másnap én mentem át hozzá.. tudván hogy lebaszott mint az állat..és még akkor is közömbösen viselkedett velem.. Multkor már ott tartottunk hogy szakitunk..ő az tmondta hogy köszöni ezt a 8 hónapot..én úgy véltem hogy ez egy szakitás.. de ezek után is átmentem hozzá..hogy megbeszéljük.. majd azt mondta hogy én szakitottam vele.. pedig én egy szóval nem mondtam neki hogy vége..csak akkor kivettem facebookrol hogy kapcsolatban.. majd utánna már azt mondta hogy "igen? és ha már én szakitottam veled akkor hgoy volt képed ezek után is idejönni?" ..na ez a megalázkodás..
2012. nov. 3. 23:11
 15/21 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a srácot.

Már rég a fejedre nőtt.

Mi az, hogy nem engedett haza?


Na meg, tanulságos. Ha hagyod a fejedre nőni, megaláz és még szakít is veled. Máskor, a következőnél ne engedd. Most meg még akkor se foglalkozz vele, ha ő könyörög.


Ezt már elszúrtad: tudja, hogy veled ilyesmit meg lehet tenni.

De fel a fejjel! :)

Tanulj belőle.

2012. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"én kielégítettem szájjal.. majd kérdezte hogy én szeretnék e valamit.. mondtam hogy igen szeretnék..kérdezte hogy mit én meg mondtam hogy mindegy"


Ezt sose fogom megérteni a nőkben...

2012. nov. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ezt én sem, pedig én nő vagyok.

De nyugi, engem meg egyes fiúkban idegesít. Néha azt várja, hogy "tudnom kellene" mit szeretne. :S

Honnan a csodából kellene tudnom?


Az más, hogy határozott, irányító típus vagyok, ami bejön nekik, a szexben is szívesen vezetek. De ezeket az apró vágyakat pontról pontra nem tudom kitalálni. Kérjen meg rá, mondja. :) Megbeszéljük és nincs gond.

2012. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Erőszakos típus.. Néha eldurran az agya és olyanokat mondd, amiket máskor megbán.. és annyit jegyez meg róla , hogy "azt csak azért mondtam, hogy húzzam az agyad" ..
2012. nov. 4. 12:26
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem megpróbálom még tolerálni..és változtatok is egy kicsit magamon..határt húzok föl. De szerintem hamarosan eléri. Még egyszer köszönöm..
2012. nov. 4. 12:30
 20/21 anonim ***** válasza:
Húzz határt, bizony, mert nem lesz jó vége. Ő meg tanuljon önkontrollt. Az is az erőhöz tartozik. :)
2012. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!