Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha meg akarom kérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg akarom kérni a barátnőm kezét akkor nekem kell vennem a gyűrűt neki is? Vagy hogy van ez? Neki kell egyáltalán ilyenkor gyűrű?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
milyen jó neked, meg akarod kérni a kezét, én meg itt bőgök, mert szenvedek 1 pasi miatt:(((((
2012. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, vegyél csak magadnak egyedül, kérd meg a kezét, majd közöld, hogy a sajátját vegye meg ő.

Majd írd meg, mit reagált.

2012. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A fiú veszi meg.
2012. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
a lány apja veszi meg..
2012. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod kérni, akkor egyértelműen neked kell megvenni. Filmeket nem szoktál ezzel kapcsolatban nézni? Ha ő is ott van, akkor már elég egyértelmű lesz számára, hogy el akarod venni. Úgy kell csinálni, hogy meglepődjön. Elhívni étterembe, vagy otthon te főzöl neki közben egy romantikus szám megy, gyertyafényes vacsora és a végén letérdepelsz és megkéred :D
2012. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 ASOT ***** válasza:

először is veszel 1 jegygyűrűt!

A jegygyűrűt felhúzod a Bal gyűrűs újacskájára, ha igent mond, akkor utána fogod csak megvenni majd te egyedül a 2 karikagyűrűt.(az pedig a másik kézre kerül)

2012. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én ehhez annyira nem értek, de az övét biztos. Aztán meg ő megveszi a tied, vagy nemtom. :O
2012. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 ASOT ***** válasza:

Érted?? :)

De a karikagyűrűt amikor 2 db gyűrűt veszel azt ráérsz később is. Mert lehet h majd csak 2-3 év múlva házasodtok össze.

Szóval először csak jegygyűrűt veszel ! Értem? ÉS csak te és csak neki!

2012. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 ASOT ***** válasza:
és jegygyűrűnek valami kis szép köveset szoktak venni
2012. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Kb. 2000000 filmben benne van ez a jelenet, kicsit többet kéne TV-zni :D
2012. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!