Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Adott 2 lány. Mindkettővel nagyon jól kijövök, ugyanannyira kedvelem őket, csak másért. Az egyik aranyos, kedves, igazi nő, a másik pedig olyan, mint egy igazi haver, lehet vele ökörködni, kegyetlen jó a humorérzéke. Persze hibáik is vannak (ugyanúgy, mint nekem). Az elsővel nem lehet viccelődni, mert nem érti, a másodikkal pedig nem lehet kedveskedni, mert nem szívleli. Az első testileg gyönyörű és arcra átlagos, a második arcra gyönyörű és testileg átlagos.


És életben először nem tudok dönteni. Mentségemre szóljon, hogy nincs még egyikkel sem semmi említésre méltó a barátságon kívül, de lehetne, ha lépnék. De merre... Nem vagyok már kis tojáshéjas kiskamasz, de nagyon jó lenne, ha a párom a barátom is lenne, így a második felé hajlok. De az első lenne a jobb választás. Vagy... fogalmam sincs. Hogy tudnám döntésre bírni az agyam?


Ui: ja, first world problem...



2012. nov. 1. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Írd fel két cetlire a neveiket.Ha kihúztad az egyiket,de elkeseredsz mert a másikat jobban tetszett volna,megvan a megoldás:D

Egyébként meg ha a viccesebb csajra hajlasz válaszd őt.Lehet idővel "szívlelné" a kedveskedést....haverod,nem tudhatod,milyen kapcsolatban.

Sok sikert!

2012. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a másodikat választ, sokat jelent, ha jól el tudsz vele szórakzni, szerintem. :) De az #1 válasza is jó!
2012. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1, ezt kipróbálom, köszi! :D
2012. nov. 1. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... dilemma, valóban. Tudod mit? Dugd meg mind a kettőt, lesz némi tapasztalatod arról is, milyenek az ágyban, tedd ezt velük azonos napon, de ne tudjon egyik a másikról.


Nem erkölcstelenség és nem unkorrekt, mivel ez nem megcsalás, hiszen még egyikkel se jártál előtte. Ha utólag megtudnák a csajok egymásról, mondd azt mindkettőnek, hogy rosszul emlékszik, mivel őt -aki számon kéri rajtad- pár nappal később fektetted le, a másik csak kaland volt.


Megjegyzem, még sose tettem ilyet, úgyhogy csak tipp.

2012. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4, hazudni semmiképp sem hazudnék egyiknek sem. Meg eleve nem vagyok ilyen tesztelő típus.
2012. nov. 1. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!