Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ilyenkor, adjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ilyenkor, adjak neki esélyt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fél évig voltam együtt barátommal akit nagyon szerettem, de kiderült róla, hogy más lánnyal (barátnőmmel) is kavart. Levelezgettek, flörtölt vele, párszor találkoztak is. Ezt barátnőmtől, attól akivel flörtölt kellett megtudnom. Nem akartam elhinni, de ez által összetörte a szívem, hatalmas csalódás ért. Persze ő próbálta nekem megmagyarázni, hogy ez az egész nem igaz és adjak neki lehetőséget arra, hogy bebizonyítsa nekem, de én kidobtam őt és vele együtt barátnőmtől is megváltam.

Azóta eltelt egy hónap, akart volna velem találkozni exem, hogy beszéljük meg de egy kicsit sem voltam rá kíváncsi azok után amit velem tett. Arra viszont igen, hogy miért tette ezt velem, ezért kicsit nyomozni kezdtem. Kiderült, hogy az egész hazugság volt.. össze súgtak barátnőmmel és kitalálták az egészet, hogy "én is érezzem azt amit ő". Bosszúból csinálta az egészet, mert tartottam a kapcsolatot a volt pasimmal és pár esetben vele beszéltem meg ügyeimet és ez őt zavarta. Féltékeny volt rá, pedig tudta, hogy neki is van kapcsolata, még sem tudta elviselni ha vele is beszélek. Emiatt képes volt erre a hazugságra :(

Nem tudom most mihez kezdjek, tényleg nagyon szerettem őt de fáj, hogy ezt tette. Tanácsokat várok. 17/L


2012. nov. 2. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt mind a hárman megszívtátok! De meg is érdemlitek. Hogy mit tegyél? Bocsánatkérés? Vagy hagyni a fenébe az egészet? Nem tudom! Én nem kezdeném újra. De a lehető legrosszabb dolog az exel tartani a kapcsolatot, mert az sérti a másik felet.
2012. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, h a barátnőd nem mondott igazat????
2012. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen tudom, utólag én is belátom, hogy lehettem volna tekintettel rá és figyelembe venni azt, hogy zavarja őt. bocsánatot kért tőlem nem egyszer, de bennem van még mindig ez az egész.. nem tudom megérteni miért volt ez jó.
2012. nov. 3. 00:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy beszélsz az exedell, hanem, hogy bizalmas voltál vele.

Ezek szerint te még érzelmileg nem engedted el. A párodat ez jogosan zavarta. Ezt tanultad most meg.

2012. nov. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szeretni már nem szeretem és nem is lesz köztünk semmi, de olykor igényeltem a vele való beszélgetést.
2012. nov. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!