Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár éve egy táborban majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve egy táborban majdnem összejöttem egy lánnyal, de véletlenül megbántottam, és besértődött. Azóta nem beszéltünk. Nagyon hülyeség így 2év után ujra felvenni vele a kapcsolatot? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg, lehet gyerekek voltatok még akkor. Maximum nem lesz túl érdeklődő, de egy próbát megér.
2012. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg, 2 év alatt rengeteg minden megváltozhatott.
2012. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy akkor nagyon bejöttem neki, de emlékszik egyáltalán rám szerintetek?
2012. nov. 4. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Látom, hogy ez egy tavalyi kérdés, de érdekelne mi lett a vége. Most én is hasonló helyzetben vagyok.

2013. júl. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!