Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta összejöttem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta összejöttem egy lánnyal, bunkó lettem. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Eddig kedves voltam és normális mindenkivel. De mióta összejöttem egy lánnyal, aki pont azért szeretett meg aki voltam, azóta valahogy teljesen más lettem. Nagyképű lettem. Pedig ő a világ legaranyosabb és egyik legszebb lánya akiért eddig bármit megadtam volna és most hogy megadta a sors a lehetőséget és együtt vagyok vele, nem tudom értékelni a szeretetét.

2012. okt. 26. 21:07
 1/8 anonim válasza:
Szerintem, túlságosan zavarban vagy...próbáld lazára venni a dolgot és ne mindig csak a lányra gondolj mert akkor az lesz h neki akarsz majd megfelelni ami nem sül el jól az eddigiek szerint.
2012. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fejedbe szált a dicsőség. Majd ha elveszted, utólag bánhatod. Egyik barátnőm épp ezért szakított a héten a sráccal, aki ismerkedéskor kedves volt. Amikor meg már nyeregben érezte magát, tapló lett.
2012. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Az is igaz hogy nagyon próbálok neki megfelelni, de itt nem csak erről van szó.


Második válaszoló: Igen, pontosan így van, fejembe szállt. Mit lehet ez ellen tenni?

2012. okt. 26. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mondd el a barátnődnek is, hogy ez történt és ez zavar téged. Jobb ha tud róla ő is, és talán segíteni is tud ebben.

Például megmondod neki, hogyha vele vagy és nagyképű stílusra váltasz akkor állítson le :)

2012. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Lehet hogy még te sem vagy tisztábban az érzéseiddel..vagy az is lehet kivülröl a kapcsolat másnak tünt..:)
2012. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vele nem szoktam nagyképű lenni, próbálok ugyanolyan kedves lenni vele, viszont érzem magamon hogy milyen nagyképű lettem, pl néhány osztálytársammal. De elég ha csak arra gondolok, hogy milyen viselkedésem lett és már undorodom magamtól, nem tudom értékelni hogy szeret, ezért már arra is gondoltam hogy nem érdemel meg engem.
2012. okt. 26. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos az váltotta ki belőled, hogy most már együtt vagy valakivel. Az viszont pozitívum, hogy szinte undorodsz magadtól, hogy ilyen lettél.

Amikor nagyképűsködni akarsz, próbáld a szépet, az embert meglátni a társaidban. Gondolj bele, hogy te is voltál/lehetsz hozzájuk hasonló helyzetben.

2012. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, biztos hogy ez váltotta ki. Így már szinte tökéletesnek érzem az életem, csak ne lennék most ilyen tapló. :( Hiányzik a kedves, normális, aranyos énem.
2012. okt. 26. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!