Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy házaspár mindkét tagja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házaspár mindkét tagja velem csalja a másikat, mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nem vágyom komoly kapcsolatra, néha találok valakit, akivel jó összebújni és egy darabig találkozbatok vele. Nem áltatom őket semmivel, többnyire ők is csak egy kis gyengédséget várak tőlem. Nem szép életmód, de ez van, szerettem volna tisztázni, hogy elkerüljük a félreértéseket.

A héten rájöttem, hogy a jelenlegi két partnerem egy pár. Tudtam, hogy házasok, de azt kicsit sokkoló volt megtudni, hogy egymáséi. Nem is sejtenek semmit. Fura dolgokat hoz a sors. Azon rágódom, hogy mi az én feladatom ebben a játékban. Szakítanom kellene mindkettővel, vagy ez valami égi jel és nekem kellene újra összehoznom őket?


Előre látom, hogy mit fogok kapni a többségtől, de remélem akad, aki hasznos választ tud adni.


2012. nov. 4. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Te is és a házaspár is ugyanolyan gerinctelen. Szóval jó ez így. Miért kellene változtatni? Megérdemlitek egymást.
2012. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A.Jólérzed magad külön-külön mindkettővel és sodródsz.

B.Szakítasz mindkettővel.

C.Csak az egyikkel szakítasz.

D.Szakítasz mindkettővel és messziről elkerülöd őket, hogy valami normális párt találj magadnak.

2012. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát a házaspár egyik tagja "más", annak ellenére, hogy házas, és ezek szerint te is az vagy, különben nem kezdenél ki az azonos neművel. Mit mondjak? Valószínűleg megtalálta a zsák a foltját.
2012. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem mindkét nemnek megvan a maga varázsa.

A hölgynek eyébként én vagyok az első, de ez nem szerelem, én csak megadom nekik, amit egymásnak nem adnak meg.

Ha megtanítanám nekik, hogy mi kell a másiknak, akkor helyrehoznám a kapcsolatukat?

2012. nov. 4. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:
bu.zi vagy?egy palival meg egy csajjal????haver jó ha vannak b@szópajtársaid de az csak nő legyen!!!
2012. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, én nő vagyok.
2012. nov. 4. 09:55
 7/9 anonim ***** válasza:

lezbi vagy akkor? xD

Találkozhatnánk?

2012. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam leszbikusnak és igen, találkozhatnánk.

De most nem ez a téma.

2012. nov. 4. 10:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz? xD

Amugy amit írtál az lehet hogy elrendezne mindent!Vagy próbálj meg beszélni velük!

2012. nov. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!