Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem a gond hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond hogy nem akarok a párommal együtt lenni, nincs kedvem hozzá?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már ugy hogy a párom együtt akart lenni velem de nekem meg nincs kedvem hozzá.Már egy ideje, miota betöltöttem a terheségemben a 3-4 honapot, nincs kedvem a sexhez, és attol félek hogy egyszer ez miatt megfog csalni.

Nemtom mit csináljak ezzel az állapottal pedig sok mindent megprobáltam de még jobban elment a kedvem tőle.

Mit csináljak?? Kérlek adjatok valami tanácsot.



2012. nov. 4. 12:26
 1/3 tibo61 válasza:
Nincs veled gond, a terhesség sok nőnél csökkenti a szexuális vágyat. Próbáljatok meg közösen változtatni a dolgon. A párodtól több türelem, tőled több tolerancia.
2012. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok nő van aki nem is tud a terhesség előre haladával szeretkezni mivel kellemetlen neki, fáj a hüvelye, stb. Ilyen esetben nem kell erőltetni, ha egyébként kielégited a párodat nem fog máshova menni. Meg eleve annál undorítobb nincs mint amikor egy pasi félre megy amikor terhes a felesége. Vagy a 6 hét alatt a szülés után amikor nem is lehet. Nem csak a behatolással lehet örömet szerezni a másiknak.
2012. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hormonális változások mindenkire másképp hatnak.Én pl nagyon kívánós lettem,állandóan azon járt az eszem mikor bújhatunk már össze.De van akinél fordítva van.Azért azt tanácsolnám őt mindenképpen elégítsd ki mert elfogtok hidegülni egymástól és az visszafordíthatatlanná tud válni.Persze nyilván megért meg tolerál de hát magának csinálja és esetleg másra kell gondolnia...mert ugye a fantázia beindul.Szóval érdemes átgondolni mennyire erőszakolod meg magad.Legalább neki legyen jó.Aztán meg a gátmetszés...meg agyerekkel az éjszakázás.Mindig lesz kifogás.Ha szereted akkor találsz megoldást a dolgokra. 3 gyermekes anyuka.
2012. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!