Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebben volt 2 lány akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben volt 2 lány akivel olyan jóba voltunk, hogy már testvéreknek hívtuk egymást. De most ha szeretnék egy ilyet, mégis mit tegyek, hogy a lány ne legyen olyan szűkszavú velem szemben?

Figyelt kérdés
Akárkire ráírok ír egy mondatot és utána nem is keres. élőbe jönnek beszélgetni, de egyik se elég szimpi ehhez.Szóval nekem nem barátnő kéne :S hogy tudnám éreztetni ezt a szándékom?16 éves fiú vagyok.
2012. nov. 4. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak 22 éves és nekem 1 ilyen lány volt eddig, de elköltöztek, azóta nem találok senkit :(
2012. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom...csak én pasit nem találok ilyet :( mindenki félreérti,vagy nem érdekli...
2012. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, én például örülnék, ha egy fiú odajönne hozzám, és megmondaná, hogy szeretne megismerni, úgy barátilag. Mert egyébként engem is félreértenek általában. De nem értem, attól, hogy kedves vagyok egy fiúhoz, akkor már törvényszerű, hogy szerelmes is vagyok belé, vagy mi? :D
2012. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!