Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lassan 3éve vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan 3éve vagyok a párommal, és nem tudom, hogy mért vagyok ennyire féltékeny mostanában mind még sosem!?

Figyelt kérdés

Veletek előfordult,hogy kutattatok a párotok után (telefon átnézés)?

Nem tudok a gondolattól szabadulni, hogy meg csal e vagy sem? (és ez kb meg őrit néha, ritkán jön rám persze a féltékenység, de akkor néha nagyon) :/

Voltak persze fura dolgai még 1-2évvel ezelőtt, meg néha még most is úgy érzem, hogy nem teljesen őszinte velem.

Az elmondása szerint ő szeret és velem képzeli el a jövőt, és még senkiért nem volt így oda....Én is így gondolom,érzem, de már nagyon durván olyanok vagyunk mint ha 30éve együtt lennénk, soha nem megyünk sehova vagy csak nagyon ritkán, általában mindig itthon vagyunk mikor találkozunk, vagy náluk vagy nálunk.Annyira rossz a helyzet, hogy a szex sem olyan már mint volt(azaz alig van, pedig elég sok időt együtt töltünk)... Nagyon kétségbe vagyok esve...

Nektek mi a véleményetek?



2012. nov. 4. 17:10
 1/2 Tomi8 ***** válasza:
Szia. Nekem is volt egy ilyen időszakom a volt kedvesemmel. Mi 5 évig jártunk. Amikor mi is kicsit bepunnyadtunk mindig feldobtuk kicsit az életünket. Elmentünk erre-arra, új élményeket szereztünk. Nem kell túl költséges dolgokra gondolni csak egy kis sétára egy új városban ami közel van, kiállítás, fesztivál, bármi. Hidd el fel fog dobódni a hangulatotok és jön vele a szex is. A féltékenységről meg annyit, hogy csak óvatosan, mert mi pasik nem igazán szeretjük a nagy nyomozásos sztorikat és ha nem ad rá okot akkor nyilván nem történt semmi. Ne rágd a fülét ezzel mert csak elkergeted...
2012. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat.

Volna sok ötletem hova tudnánk menni, de ő valahogy mindig kikerüli ezeket a programokat (fáradt, vagy nincs kedve, még a kutyát is mindig egyedül viszem le, pedig mindig meg kérem, hogy velem jöhetne (pláne nyáron))Sok mindent kipróbáltam már , hogy rávegyem dolgokra, de nem hajlandó nagyon. :/

Persze nem rágom a fülét a féltékenységgel, inkább magamban tartom (míg ki nem derül valami amiben igazam volt, és van olyan amikor egyáltalán nem kutakodok után, magát buktatja le).

2012. nov. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!