Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Durván kiborultam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durván kiborultam a barátom családjára, joggal?

Figyelt kérdés
A helyzet,amiben én sem vagyok ártatlan:voltam a barátomnál,és az anyja bejelentkezve maradt facen,én meg megnéztem.az üzijeiben,amiben a lányával beszélgetett,rólam.h engem utál mert egy kis bunkó vagyok és hogy a barátomat el kéne választani,a párom érdekében,a terv a köv:van párom keresztapjának egy állítólag nagyon jóképű,lányok álma pali.No hát ez az "Adoniszt"akarták velem összeismertetni(arra h hogy nem tértek ki)és h lefeküdjek vele.ezt pedig a csávó rögzítette vna h a párom gyűlöljön.Én se vagyok szent de a párom SOHA NEM CSALNÁM MEG.ÍElőtte is csak 1 pasim volt,nem vagyok k.rva.egyáltalán:sose vtam vele tiszteletlen,és szemembe nem is mondta h ennyire gyűlöl.Ennél aljasabbat életemben nem láttam...nem élek a nyakukon,segítetettem náluk minden.Elmondtam páromnak ő besokkolt,kérdőre vonta az anyját:aki azt reagálta hogy ő szerinte párom még túl fiatal,éljen ne legyen tartós kapcsija,ő jót akart.(párom 20 én 21 éves)Véletlenül megtudta az én anyám is aki őrjöng,h "anyósom "mit képzel és nagyon ki akarja osztani,de én ezt nem engedtem.MIT tegyek??

2012. nov. 4. 17:33
1 2
 11/18 Tomi8 ***** válasza:
Szia. A dolog lényegi része szerintem az, hogy a párod üljön le beszélni az anyukájával, higgadtan, kettesben. Mondja meg a mamának finoman, hogy ez az ő élete és ha Veled képzeli el az életét akkor ezt egy anyának el kell fogadnia és támogatnia a fiát akárkit is választ. Hisz nem a mamának kell Veled. Mivel a szülő csak felületesen lát bele a gyermeke kapcsolataiba, lehet valahol, valamikor olyan dolgot mutattatok amiről az anyuka arra következtetett, hogy kihasználod ne adj isten megvezeted az ő kisfiát. Ismerjen meg titeket jobban, ne csak felületesen és hátha elsimulnak a dolgok.
2012. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Igazad van, h egy aljadék az anyósod - egyébként üdv a klubban :) de nézd a dolog pozitív oldalát: megtudtad, és ezek szerint tudsz vele viselkedni. Nekem ilyen problémám soha nem volt, mert mielőtt látott/megismert volna, anyós elmondta, hogy milyen egy szemétláda vagyok, úgyhogy az első találkozásnál (és azóta is) csak röhögök magamban, amikor teszi a szépet, és mosolyog. Ja és még egy jó hír: fel a fejjel, ennél csak rosszabb helyzeteket fog produkálni (nem akarlak elkeseríteni, se a bizalmad megtörni, de aki ilyenre képes, az később is áskálódni fog). Úgyhogy pároddal két dolgotok maradt

1. szeretni egymást

2. védeni egymást a bejövő támadásokkal szemben.


Sok boldogságot!

2012. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszi mindet:)de miért használnám ki a fiát,van lakásom saját,örökség) és kocsim.is mi a fittyfenét vehetnék el tőle?
2012. nov. 4. 18:27
 14/18 anonim ***** válasza:
61%
a futyijet :D
2012. nov. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
jogos a felháborodásod.
2012. nov. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
utolsó előtti:Elég baj lenne ha a fia eme testrészét irigyeli tőlemXD
2012. nov. 12. 02:40
 17/18 omba ***** válasza:

Hát legalább tisztában vagy a helyzettel.

Én nem voltam, naivan kezeltem az egész családot, aztán sikerrel is jártak.

Azt nem tudom, abban mi az öröm, hogy belekavar a gyereke párválasztásába, - de sok ilyen paraszt van.

Koncentrálj a párodra, a többivel meg ne nagyon kommunikálj.

2012. nov. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha viccesen akarsz reagálni akkor a családi vacsoránál megkérdezed h csak nem a fia eme testrészét irigyli tőled :D
2012. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!