Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanunk kéne? Azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanunk kéne? Azért mert szívesebben megyek meccsre mint vásárolni?

Figyelt kérdés
Összevesztem a barátommal, mert szerinte nem viselkedek lánykánt. Azaz lányosan. Vagyis múlthét szombaton is meccsre menetem (szent és sérthetetlen időpont) és ez nagyon nem tetszett neki. És hogy én mért nem szeretem a 1 directiont meg LMFAO-t meg Justin Biebert. Na itt szakadt el a cérna, mert zenének merte nevezni. Félre értés ne essék, tisztelem az előadóikat, de amikor a Guns n Roses. Sal és ACDC-vel hasonlította össze. Akkor beelt a pohár. És hétvégén megy horgászni, szeretnék vele menni, de azt mondta hogy ne. Amivel semmi baj nincs, megértem ha egyedül akar menni, csak hát nem így mondta hogy ne menjek hanem hogy mégis mt képzelek, nekem shoppingolnom kell, mitha vmilyen szabály szerint élnénk. Odavagyok a kocsikért, de ezt az őrületemet próbálom visszafolytani, hisz látom hogy nagyon idegesití. Nagyon szeretem őt, de ez sok (k) változtassak, vagy enniy volt? (na ezt az utolsó mondatot sikerült bájos rímbe foglalnom:D)
2012. nov. 4. 18:25
 1/6 Tomi8 ***** válasza:
Bocsi de leragadtam ott, hogy a barátod Justin Biebert haha :-D hallgat te meg meccsre jársz, meg autóbolond vagy, elkísérnél horgászni.....hát úristen Te vagy a tökéletes Nő. :-) Hagyd ott és gyere hozzám feleségül :-)
2012. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) :D jobban belegondolva, tényleg Justin Bieber. Aranyos, vagy, próbálom azért megoldani a helyzetet, hátha sikerül, de nemsok esélyt látok rá. (én még meg is bocsájtanék, de ő van totálisan berágva)
2012. nov. 4. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
justin biner egy idiota miatta összeveszni, meg hogy valaki mecssre akar menni butaság ......
2012. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez nem egy tiszta rím, így nem ér :D na mindegy. Szerintem egyáltalán nem illetek össze! Az ilyen kapcsolatot kár is erőltetni.. Szereted, de meddig? Mármint még pár hónapot ki lehet hozni ebből a kapcsolatból, de kérdés, hogy érdemes-e? Nem lenne inkább jobb olyat találni, aki úgy fogad el, ahogy vagy? Sok pasi szerintem örülne ilyen barátnőnek, nem kéne sokáig keresgélned. Hidd el, nincs is jobb, mint amikor együtt hallgatjátok a te kedvenc zenédet és a párod nem fintorog, hanem ő is imádja, együtt kiélhetitek az autómániátokat, stb... Biztos nem lesz könnyű, de könyörgöm.. én nem bírnám ki ha a barátom visszafogná a személyiségem és azt mondaná hogy ne hallgassak Pink Floydot mert sz@r, miért nem hallgatok mittomén, Nicki Minajt. Tudom milyen érzés, az előző barátom azt mondta, hogy a pink floyd sz@r drogos zene. Szerintem szakítsatok.
2012. nov. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tomi8 ***** válasza:
Egyébként ha ilyen alap dolgokban nem egyeztek, akkor tényleg semmi értelme az egésznek. Mi 5 évig húztuk így a kedvesemmel és a végén beláttuk, hogy nincs sok közös bennünk.
2012. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi a közös bennettek?

Neki van egy ideál képe, aminek szerintem te lehet, hogy a totál ellentéte vagy, de, hogy nem fogad el téged, az fix.

2012. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!