Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Vajon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Vajon az ellentétek tényleg vonzzák egymást?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki egy kedves ismerősöm. Ő inkább bandázós,"rossz fiú". Nem erőszakos,nem bunkó,de nem az a szende srác. Én meg inkább visszahúzódóbb,csendesebb lány vagyok. Nagyon kedves fiúról van szó,és legbelül szerintem nagyon tud szeretni,de a baráti társaságába én nem illenék bele.

Lehet köztünk így is szerelem? (én szerelmes vagyok belé,nem tudom,ő hogyan érez)


2012. jún. 21. 11:24
 1/7 okoska31 ***** válasza:
saját tapasztalatom alapján hosszú távon, amikor a szerelem elmúlik, ha megmaradnak az ellentétek (azaz nem sikerült idomulni valamennyire egymáshoz) nem fogják vonzani egymást az ellentétek.
2012. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Mondjuk azt, hogy igen?
2012. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kérdésből ezek szerint nem derül ki,de nagyon sok közös tulajdonságunk van,és tudnánk idomulni egymáshoz,de más a baráti körünk,az életvitelünk stb..

2.válaszoló: nem,véleményekre vagyok kíváncsi,de inkább menj,és válaszolj egy "mekkora pénisz szükséges egy lány kielégítéséhez2 kérdésre

2012. jún. 21. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet szerelem, lehet, hogy csak múló szerelem lesz... Rajtatok is múlik, hogy hány évesek vagytok, mert idősebb korban az ember már nem változik annyit ált.

Számomra az számít, hogy a fontos hosszútávú célok, az erkölcsi elvárások azonosak legyenek, de egyébként hiszem, hogy működhet a jól kiegészítik egymást is, és a hasonlóak jól megértik egymást, ez csak a személyiségen múlik, hogy ki mennyire empatikus, türelmes stb. Nincs rá recept!

2012. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerinted miért írtam azt amit írtam? Előttem szóló jól írja!


NINCS RÁ RECEPT!

2012. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam. Én 19/L vagyok.

A srác,aki tetszett egy rosszfiú, menőcsávó volt, szinte alkoholista, füvezett, és láncdohányos volt. Én pedig egy visszahúzódó,félénk,csendes "jókislány".

Sosem jártam bulizni,de egy bnőm búcsúbulit rendezett,mert elköltözött,így muszáj volt elmennem. Ott láttam először azt a srácot. Én már rögtön első látásra kiszúrtam,h milyen jól néz ki,mondhatni első látásra beleszerettem. Jól bemutatkozott,mert rögtön azzal kezdte,h beb*szott,és 2 csajjal smárolt egyszerre. Bele sem gondoltam,h lehet köztünk bármi is. Erre mikor kijózanodott,rögtön elkezdett bókolgatni,megszerezte a számomat,stb. Haza is akart kísérni,de nem-et mondtam neki. Egy ideig nem talákoztunk, aztán úgy hozta a sors,h átkerült oda suliba,ahova én,így újra találkoztunk (napi szinten),és beszélgettünk. Átjött filmezni egyik délután. Nem volt semmi,csak beszélgettünk,de olyan dolgokról,h rögtön levágtam,miért züllött el ennyire. Nagyon lelkizős volt,mindent megtudtam az életéről egyetlen éjszaka alatt. Hajnalig beszélgettünk,aztán bealudt,mondom már nem keltem fel,hagy aludjon itt. Nem volt köztünk semmi,szinte egymáshoz sem értünk,csak egyszer volt,h megfogta a kezemet.:)

Ekkor alakult ki közöttünk az a nagy bizsergés.:D És utána egyre gyakrabban keresett. Láttam a szemében,hogy szerelmes lett.:) És mikor összejöttünk,mindenki mondta,h max 1-2 hétig fogunk járni,mert előttem a leghosszabb kapcsolata 2 hét volt (pedig volt kb 30 barátnője). Azt mondták,csak át akar baszni,de én bíztam benne,mert láttam a szemébe,h szerelmes lett.:$

Már 2 éve vagyunk együtt,megszakította a kapcsolatait a régi barátnőivel,és a lánybarátjaival is, leszokott a piáról (már szinte pezsgőt sem iszik szülinapokkor sem), másfél éve nem füvezett, és a cigivel is nagyon visszavett. Tehát formálódott. Én is változtam, sokkal bátrabb lettem,nem vagyok már csendes,ha valaki beszól valamit,annak visszaszólok,stb. Szóval egymás hatására változtunk mindketten,és mindketten jó irányba.

Pedig mi aztán tényleg a legnagyobb ellentétek voltunk. Ő folyton bulzini járt,én meg soha. Ő leállt teljesen a bulikkal, max néha együtt elmegyünk vhova.

Mikor először megláttam,azt gondoltam,h nincs szíve,önző,stb. Mégis kiderült róla,h ő a legnagyobb szívű srác,akit valaha ismertem,ismerek. Nem minden az,aminek látszik. Ő is csak a családi háttere miatt züllött el,csak hát ezeket a dolgokat nem látják az emberek,csak azt,h "jaaj,ez egy ilyen züllött rosszfiú". Pedig a dolgok mögé kéne nézni.

A szerelem még mindig dúl. Szóval én csak bíztatni tudlak.:) Ha elmúlna a szerelem valaha (ami nem fog :D), akkor lehetséges,h sokat fogunk veszekedni,mivel ellentétek vagyunk,de megéri kockáztatni!

2012. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat ,kedves utolsó! :) Örülök nagyon,hogy így egymásra találtatok,további sok sikert kívánok!
2012. jún. 21. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!