Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kibékülnétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kibékülnétek az alábbi esetben az exetekkel?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk együtt,de nem akartam vele lefeküdni vele,mert még fiatal vagyok(15éves),és amikor erről beszéltünk az volt az utolsó beszélgetésünk,faggatott,hogy miért nem,stb. én mondtam hogy azért mert fiatal vagyok

össze is balhéztunk elég rendesen,azóta nem beszéltünk 2 hónapig de tegnap előtt éjjel 3 óra körül írt egy sms-t hogy találkozzunk valamikor,és beszéljük meg.Ezek után ti kibékülnétek vele?


2012. nov. 4. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Valszeg részegen írta :D
2012. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, csak a szexre kellenél neki.
2012. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 hónappal idősebb lettél.
2012. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha azért beizél mert végre egy kultúrált ember él a földön aki figyel arra hogy hoppá, még csak 15 vok az egy idiota èn ezt meg se kérdezném egy 15 évestől hogy lefekszünk-e nem hogy berinyáljak rata ....... ez a mai világ, már nem a régi
2012. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak,akik értelmesen válaszoltak
2012. nov. 4. 23:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg részeg volt. És csak a szexre kellenél neki.
2012. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem szokott részeg lenni,és találkoztunk is,egy gimibe járunk,ott mondta és nem volt részeg
2012. nov. 5. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Az már rég nem jó, ha a szex miatt veszik össze veled. Nem érdemes vele járnod, ha nem tiszteli a döntésed.
2012. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!