Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a legjobb barátnőtök lefeküdne az egykori exetekkel?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyok párkapcsolatban, és túl vagyok a másik kapcsolatomon, már rég óta, de most tudtam meg , hogy a legjobb barátnőm lefeküdt az exemmel. Nagyon zokon vettem, és megharagudtam rá. Pedig már nem érdekel az ex. Ti hogyan reagálnátok erre a sziuációra?
2012. okt. 4. 19:24
 1/7 nagylzs ***** válasza:
Mikor feküdt le vele? Akkor amikor együtt voltatok, vagy utána? Mert nem mindegy.
2012. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én lesz.rnám. Engem egyik exem se érdekel, hogy kivel szexel, tőlem a legjobb barátnőm is szexelhetne velük, vagy a legjobb meleg barátom, bár azon néznék egy nagyot, de úgy nem zavarna, és biztos nem haragudnék.

Nekem az exek semmit nem jelentenek már. Azért exek.

21L

2012. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha a legutóbbi exemmel,akkor biztos zavarna,mert ő volt az első szerelmem,szóval,igen
2012. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha msotanában feküdt le, akkor abszolút nem érdekelne, ha akkoriban, akkor az azért csúyna húzás tőle.
2012. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en is tul vagyok mar az exemen viszont ha a legjobb baratnom lefekudne vele az nem igazan tetszene nekem. de amugy a legjobb baratno nem igazan kepes ilyesmire. vagyis nem tudom na de az en LB.m nem tenne ilyet az tuti.
2012. okt. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az ilyesmi abszolút tabu.

Mondjuk még nem is adódott ilyen lehetőség (mindketten az első szerelmeinkkel élünk együtt), de ha valaha szakítanánk is, nemcsak egymás miatt nem jönnénk össze a másik exével, hanem azért sem, mert a párjaink számára is tabu az ilyesmi (ráadásul ők is jóban vannak).

2012. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, eddig nálam is tabu téma volt ez az egész, kicsit csalódtam mindkettőjükben, de igazából nem érdekel, csak annyi férfi van, nem értem miért kellett éppen vele.
2012. okt. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!