Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek? Van esélyem nála? Félek, hogy barátkság lessz ebbol.

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány,tudtára is adtam hogy szeretnék tobbet tole.Azt mondta,hogy szerinte eloszor barátkozzunk,ismerjuk meg egymást jobban,és meglássuk, hogy hogy fog alakulni.Sokak szerint ebbol semmi nem lesz,valakik szerint meg a barátság az alapja egy kapcsolatnak.Nem minden lánynál egyforma.
2012. nov. 4. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs
2012. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Nálam baráti szex lenne, aztán ha beleszeretek kapcsolat, de jelenleg elképzelhetetlen ez.....


Most mit mondjak erre, viselkedj úgy, hogy beléd szeressen, de engedd el magad és ha nem sikerül szard le. Van 1000 másik aki megérdemel.

2012. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta, hogy legyetek barátok, akkor nyilván nem szeretne többet, és ennek nyilván oka is van. Sok csalódás, stb... Sose lehet tudni, miből mi sül ki, de szerintem a csaj barátságnál nem szeretne többet. Viselkedj vele úgy, mint egy baráttal, ne hagyd, hogy elragadjanak az érzelmek, mert nagy pofára esés is lehet a vége...


24/N

2012. nov. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!