Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne nála esélyem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne nála esélyem? Vagy inkább felejtsem el.

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki 6 évvel idősebb nálam. Ismert, híres ember,nem akarok nevet mondani,de én személyesen is ismerem. Nem valami gyakran találkozunk,eddig összesen 10x de nagyon megtetszett nekem. Ő pedig mindig tök rendes velem. El szoktam menni fellépéseire,volt olyan hogy háromszor elmentem egymás után és bár beszélgetni egyszer sem tudtunk,mindig mosolygott rám meg kacsintgatott sőt amikor már a sokadik előadáson voltam ott majdnem el is nevette magát azon hogy megint elmentem megnézni...

De nem tudom mi van. Mert ugye idősebb nálam,hat évvel...nem tudom soknak számít-e. Meg híres és sose volt elszállva magától meg semmi,csak fura nekem ez a helyzet.



2012. nov. 4. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:

A 6 év akkor sok csak, ha fiatal vagy, az írásodból ítélve pedig az vagy. Azt mondanám így elsőre, hogy inkább felejtsd el, az ismert emberekkel macerás kezdeni, de megindokolni nem nagyon tudnám. Fiatalabb koromban én is csomót álmodoztam, hú, ha csak a fele valóra vált volna..:)

Ha gondolod, írhatsz privit is, hátha több infó után hatásosabban le tudlak beszélni róla:)

2012. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!