Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan ember, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki nem tudta folytatni párkapcsolatát, mert megtudta, hogy a párja epilepsziás és annyira megijedt, hogy feladta az egészet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 17 éves lány vagyok és áprilisban derült ki,hogy epilepsziás vagyok!

A suliban történt az első rohamom és mivel a barátommal egy suliba járunk úgy mond ő mentett meg engem és ő volt velem,míg a kórházba értünk!

Amikor felkeltem nem is akartam,hogy bejöjjön hozzám,mert féltem,hogy mit fog mondani és attól,hogy elhagy vagy kiszeret belőlem,de nem így történt!

Minden nap benn volt nálam a kórházban és mindenben mellettem állt és vigasztalt,mert én nagyon ki akadtam!

Azóta is együtt vagyunk,pedig én is féltem,mert nagyon nem voltam szép látvány,amikor a roham volt(mesélték)és féltem,hogy elhagy!De ő azt mondta,hogy miért hagyna el,hisz nagyon szeret,de ezek után nem tudok majd olyat mutatni neki,amitől ő kiszeretne belőlem vagy elhagyna!

Szóval szerintem ha elhagy egy embert valaki,csupán azért mert beteg,akkor nem is szerette igazán!

Sok sikert és remélem,hogy neked sem lesz több rohamod!

Üdv!

2009. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek. ha csak egy epilepszia az oka annak h vkinek elhagynak az gusztustalan dolog. és nemis szerette igazán.
2009. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!