Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morzsa kérdése:

Megismerkedtem egy katona pasival. Sok időt tölt huzamosabb ideig külföldön. Érdemes emiatt belebonyolódni ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Most kb.3 hónapot tudnánk együtt lenni,utána fél évig csak internet és teló.Működhetne a kapcsolat tovább,ha hazajön?Aki volt hasonló helyzetben az kérem írjon,hogyan vészelték át ezt az időszakot,vagy éppenséggel erre az időszakra szakítottak-e.
2012. nov. 5. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:

?

azt csak te tudhatod

véleményem szerint, ha bizonytalan vagy, bele se kezdj

de persze mindenből lehet tanulni is

2012. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem leszel boldog, nem fog ez egy teljes kiegyensúlyozott, működőképes kapcsolat lenni. CSak gondolj azokra, akik minden nap megélik az intim gyönyöröket, mennyivel teljesebb, boldogabb, kiforrottabb kapcsolatuk van, mennyivel tartalmasabb életet élnek. Te ennek csak egy kicsi szeletét, egy töredékét kapod. Aztán késöbb meg rosszul fog esni, hogy üres az életed. Rúgd ki! Rengeteg szertetreméltó alkalmas ember van még ezen kívül. A te célod pedig az, hogy boldog légy!
2012. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedtél meg vele?
2012. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem értem,hogy miért kellene kirúgnom?Az,hogy néha a munkája külföldre hívja,attól még szerethetjük egymást,hiszen már 1.5 hónapja talizgatunk.Tudom,hogy nem nagy idő,de még csak nemrég ismerkedtünk meg.Igazad van,hogy erre az időre nem lenne szexuális életem,de komoly kapcsolatra vágyunk mind a ketten,így 30 év fölött.

Az utolsó kérdezőtől kérdezném,hogy miért lényeges az,hogy hol ismerkedtünk meg?Mi jelentősége van ennek?

2012. nov. 6. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem mennék bele ilyen kapcsolatba.

Nem tudnám elviselni, hogy fél évig nem látom a párom, emellett aggódnom kell, hogy mikor és hol esik éppen baja.

2012. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz,tutira én is aggódnék.De már sokadjára megy ki dolgozni,van már tapasztalata benne.
2012. nov. 7. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erdemes belebonyolodni. Hiszen a kulfoldi misszio veges. Ha mindketten akarjatok es egyikotok sem erzi aldozatvallalasnak, akkor rajta, eld meg! Nalam mukodott.
2012. nov. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem hinném,hogy a munkája végett nem volna szabad belebonyolódni,igaz nem veszélytelen,de kérdem én,hogy mennyivel jobb azoknak a pároknak,ahol a férj kamionozik?És az én esetemben ha ezt a távol töltött időt kibírjuk,akkor úgy gondolom,hogy elég komoly irányba is mehet a kapcsolatunk.Ha valakinek pár hét különlét is problémát jelent,vagy pár hónap,akkor az is azt bizonyítja,hogy annak a két párnak semmi keresnivalója egymás mellett,sem rövidtávon,sem hosszútávon.
2012. nov. 23. 08:52
 9/10 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Teljes mertekben egyetertek! Ezek szerint mar most is komolyodik a kapcsolatotok.
2012. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,komolyodik a kapcsolatunk,aminek nagyon örülünk.
2012. nov. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!