Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon rossz döntést hozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz döntést hozott a szívem. A suli majdnem legjobb csaja tetszik és 1 évvel ídősebb a csaj. Többi lent. Hogyan tudom valóra váltani az álmomat vagy közel kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval van 1 lány a suliból ..ő most 2. én pedig 1. (9.) .A suli egyik legjobb csaja.Nagyon jól néz ki ..jó alakja van meg minen.Nagyon beinditó..és jó csaj.Kicsit vad..minden hülyeségben benne van legalább is én ugy látom.Én ilyen ,hogy is írjam le magam..,Hát sportolok.Adok magamra .külső belső egyaránt.A csaj nagyon nem semi..viszont ..:))


Beleszerettem ,de tudom ..hogy nem igazán lehet semi köztünk..De ..pár év mulva lehet..nem igaz?Kondiiban állandóan mikor gyurni járok.vagy focizunk..mindig mikor rá gondolok..főleg kondibaan..errőt ad nekem.Elég furán hangzik.


De ő nem nézzne még rá sem szerintem egy elsős fiura.

Nyáron ráírtam facebookon 2xer.Nem volt tul beszédes velem..De próbálkozam és válaszolgatott azért.


Késöbbiekben pár év..2-3 év mulva akkár..lehet köztün vmi..??Mi lehet az ami egy ilyen lányanak szemet szurhat..


A Lány vad ..nem komoly sose..bulizós..De nagyon aranyos..és álatian néz ki.


Tudtok nekem segíteni? 15 f Nagyon megköszönöm előre is az összes segítséget! :)) ;)


2012. nov. 2. 22:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Némely helyes írási hibáért bocsánat ..gyorsan írtam.meg közben gondolkoztam ..,hogy a lényeget írjam le. Ősszintén.
2012. nov. 2. 22:40
 2/5 anonim ***** válasza:

túl sok a .... szóval inkább ne írj neki facebookon:)


nem vagyok már 10en x éves nem vagyok tisztában azzal hogy ez úgy működik, de el sem tudom képzelni hogy egy lány szóba se állna egy fiúval csak azért mert az 1 évvel fiatalabb. Ha ez így van az nagy probléma, mert ti vagytok a jövő....

2012. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát..igazad van..de szerinted érdemes válni még 2-3 évet? szerintem nem ártana..legalább..2
2012. nov. 2. 22:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy ..an kerülhetnék a közelébe?
2012. nov. 3. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy te szerelmes kisbarátom, csak tetszik neked az a hibátlan teste, amit látsz:D 2-3 év múlva valószínűleg már arra sem fogsz emlkékezni, hogy létezett.

Mindenesetre ne fb-on próbálkozz. Van közös ismerősötök? Úgy értem a való életben. Ha igen, akkor ezzel a közös ismerőssel beszélj, hogy ha tudja, hogy jön valahova a szíved választottja, akkor hívjon el téged is.

Ha nincs ilyen, akkor járj utána, csinál-e valamit sulin kívül. Iratkozz be arra a szakkörre/sportklubba/akárhova te is. Így a közelében lehetsz, és teremthetsz vele kapcsolatot magadtól is.


A másik dolog: ha már arra van időd és energiád, hogy egy egész mondatban bocsánatot kérsz a helyesírási hibákért, akkor innentől nem mentség, hogy "gyorsan írtam". Azt az időt akkor inkább fordítsd a hibák kijavítására! Ha így írtál neki fb-on, akkor nincs mit csodálkoznod, hogy nem válaszolgatott, valószínűleg egy üresfejű izomagynak tart. És ha őszinte vagy magaddal, nem is áll messze az igazszágtól.

Ne csak a bicepszed körméretére legyél igényes, hanem arra is, ami a fejedben van/kellene, hogy legyen.

2012. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!