Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 23 éves vagyok a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 23 éves vagyok a barátnőm 17 éves és meg akarom kérni a kezét! Szerintetek ez normális dolog? Úgy értve a kor különbség miatt! ( 2 éve elválaszthatatlanok vagyunk )

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
normálisnak normális, de hogy én nem mennék bele, az fix!!! és nem a korkülönbség a lényeg... hanem az, hogy a csaj, még a 18-at se töltötte be... én személy szerint idiótának tartanám, ha igent mondana...
2012. nov. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tomi8 ***** válasza:
100%
Nehéz a kérdés, hiszen nem látunk bele a kapcsolatotokba. Én 5 évig jártam a párommal és nem akartam megkérni a kezét mert egyszerűen nem Ő volt az igazi. Ha úgy érzitek akkor persze mehet a dolog. Egy eljegyzés még nem házasság csak egy gesztus a másik felé, hogy szereted. Szerintem hajrá aztán majd meglátjátok.
2012. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem aranyos dolog. És nem értek egyet az előző válaszolóval. Attól,hogy most még eljegyzed nem feltétlenül kell rögtön összeházasodnotok. Ha vártok mondjuk 2-3 évet még az esküvőig az szerintem ideális. Hajrá! :)
2012. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

17 évesen jóformán gyerek.Én tuti nem mennék bele a helyében.

Amúgy ez azt is jelenti hogy 21 voltál amikor ő 15 és akkor jöttetek össze?!

2012. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem javaslom. Szerintem elhamarkodott lenne, mégiscsak a lány még kiskorú, és fiatal egy ilyen elköteleződéshez. Mondanám h még 2 évet legalább várj, de szerintem 1-et biztos!
2012. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

van fix jövedelmed

nem úszol az adósságban

a szüleid sem úsznak az adósságban,ami záros határidőn belül rádszáll

van megtakarításod

van hol laknotok

van mit ennetek

nem akartok a semmire véletlenül becsúszós babát,akkor:


nyugdtan el is veheted feleségül mikor 18 éves lesz.De 4-5-6-8 évi jegyben járni nem érdemes.

2012. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

javítás:

4-5-6-8 évig jegyben járni.

2012. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez de aranyos :D
2012. nov. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Együtt járás -> együtt élés -> eljegyzés

A sorrend. És 2 év még semmi. Gondolom még nem éltek együtt. Addig meg semmi értelme.

17 éves voltam, akkor 22 éves volt a barátom és 4 éve jártunk együtt, de ha megkérte volna a kezem tuti nemet mondok mert még annyi idősen nem ilyesmire vágyik az ember.

2012. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!