Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a különbség a normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a normális menstruáció, az áttöréses és a pecsételő vérzés között?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a mennyiségre, színre, erősségre, időtartamra, állagra. Miből lehet megkülönböztetni őket?

Lehet hülyén hangzik a kérdés, csak most fogom elkezdeni a fogamzásgátló szedését és szeretném tudni hogy mennyiben lesz más a vérzés az eddigiekhez képest. csak hogy tudjam, hogy ez normális és ne aggódjak feleslegesen :)


2009. jan. 8. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Pecsételő vérzés: 1-2-3 csepp, egy tisztasági elég ellene, piros színű.


Áttörés alatt nem tudom mit értesz? Lehet azt hogy, menstruáció előtt barna folyásod van ami idővel átmegy rendes vörös színbe. (menstruáció végén is van ilyen)


Normális menstruáció: Vörös, (számodra rendes mennyiségű) bár ha elkezded szedni a tabit, akkor meg rövidebbül mennyisége és az idő tartalma is). Ha eddig 7 napig tartott akkor most 5 valahogy így.


remélem segítettem :)

2009. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a tabis vérzés az különbözik a normálistól, azon kívül hogy rövidebb?
2009. jan. 8. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:
nem igazán fog különbözni... színre marad, erőssége (gyengülni fog) időtartalma (megrövidül) állaga marad :D tabi szedésnél :)
2009. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát,amióta szedem a tablettát,sokkal könnyebben vészelem át a menzeszeimet:

1.a vérzés mennyisége sokkal kisebb-nem kell attól rettegnem,hogy átázok,pl. edzés közben.

2.tablettázás óta nem távozik ilyen fura kinézetű,kissé alvadt,nagy vérdarabok(májra hasonlít)-illetve csak néha van olyan,és nagyon kevés.

3.nem olyan fájdalmas a menzesz,mint volt akkor,mikor még nem szedtem tabit.Ájulás környékezett,olyan fájdalmamim voltak,ezek mára elmúltak,köszönhető a tabinak.

4.tablettás korszakom óta nem távozik belőlem sem az a nyúlós,áttetsző színű,tojásfehérje-szerű anyag sem.Szerencsére az teljesen elmúlt,az pont olyan volt érzésre,mintha bepisiltem volna,nagyon nedves.

Nekem nagyon előnyömre vált a tabletta szedése.Örülök,hogy szedhetem.

2009. jan. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!