Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha ismerős lány képeket találnátok a pasitok gépén?

Figyelt kérdés
Nézelődtem a párom gépén és a szex-képek mappába találtam 2 képet 2 lány ismerőséről, ezek a képek egy ismert közösségi oldalon is fent vannak róluk, onnan mentette le, szóval nem meztelen képek, v ilyesmi! Viszont az a testrészük van középpontban/hangsúlyban, ami a barátomnak nagyon bejön úgymond az a gyengéje nőkön...(láb). Kimagyarázta, h csak képek, nem érdekli, azért rejtette el, h ne lássam, tehát tudta, h bántani fog, ha meglátom..:S Még ha csak "ártatlan" képek lennének, szóval amin tényleg semmi gyanús nincs...azokat bezzeg simán a képek mappába teszi lány ismerőseiről, de ez hát hogyne zavarna?! Majdnem ott voltam, h szakítok vele, de aztán persze meggyőzött...de másnap is még többször rám jött a sírás, nagyon bántott, ez nem most volt, régebben de még most is elönt a düh, ha eszembe jut! :( Hozzáteszem én megadom neki amire vágyik, igyekszem és ezt ő mondja is, akkor mire volt ez jó? Tudom csomó pasinak van lementve szex kép és videó netről, de ez nagyon szarul érintett..:( Nektek hogy esne? Megígérte, h nem lesz több ilyen. Még szép, bár örültem volna, ha egyszer sem fordult volna elő! Annyira megalázó! Ezekkel a lányokkal amúgy annyi, h barátságban van, az egyikkel régen nem is találkozott, a másikkal még egyáltalán nem, chat-ről még előttem ismerte meg de amúgy nem jönnek be egymásnak, olyan, mintha a húga lenne és én is így vélem, de akkor ez mire volt jó?
2012. nov. 5. 22:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan!!! De az nem ő lenne, ha erre megkérném, úgymond szinte zsarolnám, h na jó a képek elmentése, v én?! Mert valahogy szerintem megoldaná...meg amik el vannak mentve, azok inkább letöltöttek, azért vannak tárolva. Ő ilyen beállítottságú. Az nyugtat picit, h nem miattam van, h velem hiányt él meg, v ilyenek, mert amikor más volt a barátnője, akkor is ilyen volt! Tényleg nem változik ilyen és kész! De ez az "ismerős lányok" képek ami igazán bántó volt és még mindig az!
2012. nov. 5. 22:30
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem zsarolás, alkalmazkodás, gondolom, te is változtatnál olyasmin, ami a barátodat nagyon zavarja...


Téged ez mindig zavarni fog, mindig rosszul fog esni, ő nem fog változni, mentegetni fogja a képeket. Szerinted meddig fogod bírni? :-(

2012. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez az, h ő olyat kér, h ne legyek féltékeny! Egyszerű: ne adjon rá okot, erre ő: ne kutakodj a gépemen...persze azt hiszi mindent megtehet, azért mert még soha senkit nem csalt meg engem 3 éve? Ez még nem jelenti azt, h csinálhat ilyet, h fért rá a képére?
2012. nov. 5. 22:39
 14/19 A kérdező kommentje:
*soha senkit nem csalt meg, engem sem, 3 éve vagyunk együtt amúgy
2012. nov. 5. 22:40
 15/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem az a lényeg, hogy nem csal meg, hanem hogy ez neked nagyon rosszul esik, bánt. Láthatóan őt nem zavarja, hogy téged mi bánt. Hát, nem jósolok nagy jövőt nektek. :-( Sajnálom. :-((
2012. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

A férfiak ilyenek. Ha csak képekre vagy videókra csorgatja a nyálát, azzal semmi baj nincs. Talán kicsit zavaró, de ezzel az egyéb vágyait már ki is tudta élni, lerendezi magában.

Ennek van egy nagyon fontos közvetlen következménye: Nem fog megcsalni téged!

Szóval addig örülj, amíg csak képekről van szó. :-)

2012. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha az utcàn egyedül megnèz egy szèp nôi làbat-mert biztos hogy megnèzi, mivel egèszsèges fèrfi-az gondolom nem èrdekel.

Ha elmondtad neki hogy milyen rosszul esett ès van egy csöpp esze akkor legközelebb nem tesz ilyet, mèghozzà külön kèrès nèlkül.

Azt ìrod megadsz neki mindent. Tènyleg "gerjedhet eleget" a làbaidra? Vagy csak nèha? Nehogy fèlreèrts, nem gondolom hogy te hibáztàl volna, de ha ô erre indul be, akkor indìtgasd te. Csinàljon rólad egy-kèt ilyen kèpet-arc nèlkül-ès csorgassa arra a nyàlàt. A kis Pavlov kutyája :) Ha együtt vagytok hangsùlyozd ki a làbaidat, ha meg nem akkor az jàrjon az eszèben amin te jàrsz! Akkor egèszen a tièd lesz.

2012. nov. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Hát ez az, h teljesen megadom neki ezeket, hiszen nekem is tetszik a dolog...!
2012. nov. 6. 15:17
 19/19 anonim ***** válasza:
Biztos? Mit vettèl fel ma? Hagytad hogy azt tegye amire vàgyik? (ès te is ahogy ìrtad)
2012. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!