Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek irjam meg neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek irjam meg neki vagy inkabb hadjam?

Figyelt kérdés

18 vagyok van egy fiu akivel 2évig kavartunk,de elotte is ismertuk egymast,sosem voltun közömbössek egymásnak,de hozza teszem,hogy sosem volt szerelem vagy ilyesmi,és sosem volt köztunk csoktol tobb azt is csak 2x :D

Regebben elég sokat beszeltunk telefonon ,smsztunk stb,de láttam,hogy nem akar komolyabbatt tollem és hagytam ,lett baratom még mindig a baratommal vagyok már 1,5 éve,viszont ez a fiu par honapja irt egyet,hogy szeret stb,stb en akkor nem nagyon törödtem vele,ő nagyon ritkan irt ,akkor csak 1,2 sms volt.Ma meg csörgettem ,mert hianyzik a társasága,mint barat,semmi több,nem csalnam meg a baratom vele,ő pedig ezt irta"Nagyon sajnalom,de jobb,ha többett nem beszélünk,mert nekem van baratnőm(en azt nem tudtam),neked meg baratod és nem lenne fer velük szemben,hogy mi beszélünk,tényleg nagyon sajnalom,viszlát örökké" Én erre csak annyitt irtam,hogy oké,mire ő irt még egyet,hogy köszöni,hogy meg értem és nagyon sajnalja,hogy nem velem van,és sok szerencsét,boldogságot kivan az életbe nekem és oda irta,hogy szia,én vissza irtam,hogy neked is ,szia.De annyira szeretnek vele beszelgetni,vagy is csak pár sms,mert hianyzik,és ugy erzem meg kellenne irnom,hogy csak beszelni szerettem volna vele,mert kicsit hianyzik,,hogy semmi rosszatt nem akartam,de nem tudom meg irjam-e neki.Szerintentek?


2012. nov. 5. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
igen írd meg neki
2012. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem is írd meg neki
2012. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
es hogyan fogalmazzam meg? Nem fog hülyenek nézni?
2012. nov. 5. 22:23
 4/10 anonim ***** válasza:
De, hülyének fog nézni, mivel egyszerűen BORZALMAS a helyesírásod. Úgyhogy ha bármit is akarsz, vagy szóban közeledj, vagy nézesd át egy helyesírásellenőrző-programmal, amit írsz!
2012. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se zaklasd, ha nem akarod, hogy fejbe verjen egy hejjjes írásos kéziszótárral.
2012. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Muszaly a helyes irasom miatt csesztetni?Egyébként Szerbiai vagyok..de légyszi a kérdésemre válaszoljatok
2012. nov. 5. 22:32
 7/10 anonim ***** válasza:
hidd el, akik csesztetnek az érdekedben teszik ... balóban kiábrándító, ha helyesírási hibákkal teli levelet írsz neki ... és igen, írd meg egyszerűen úgy ahogy a szöveged végén írtad
2012. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és muszáj
2012. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és valóban :P
2012. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

köszi :)

(sötétben gépelek)

2012. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!