Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátnőm ne görcsöljön? (16L,18F)

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve együtt vagyunk, de sajnos ez az egyik rossz tulajdonsága, hogy görcsölős típus. Sokszor az iskola miatt (eléggé maximalista), de elmondása szerint sokszor azért is, hogy nekem ne okozzon csalódást. És ez a görcsölés miatt nem tud annyira ellazulni.

Szexualitás terén ez a görcsölés úgy néz ki, h benedvesedik, de elmenni még sose ment el. Sokszor újjaztam már, kétszer nyalogattam is már, látszott is rajta, hogy jó érzés neki, de még egyszer se tudtam elérni, hogy elmenjen.

Szeretkezés még nem volt, mert szerinte még túl korai és majd 17 éves korában szeretné az elsőt.



2012. nov. 6. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elején régen én is ilyen voltam idő kellett hogy feloldódjak. Szerintem valahogy el kell a figyelmét vonnod valamivel hogy ne gondolkodjon végig.
2012. nov. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem beleírni, hogy amikor együtt biciglizünk, sétálgatunk, kirándulunk, akkor általában oldottabb szokot lenni, többet nevetünk, mint amúgy, stb, csak sajnos az időjárás nem mindíg engedi :/

Mivel tudnám elterelni a figyelmét?

2012. nov. 6. 07:10
 3/9 anonim ***** válasza:

"Sokszor újjaztam már, kétszer nyalogattam is már, látszott is rajta, hogy jó érzés neki, de még egyszer se tudtam elérni, hogy elmenjen."


Nem ertesz hozza, ennyi, ami nem baj, mert fiatal vagy. Majd belejossz, de ehhez o is kell. Beszeljetek rola, es kerd meg, hogy segitsen benne, iranyitson ugy, hogy neki a legjobb legyen, mert neked az a legfontosabb, hogy o elvezze.


Masik dolog: egyedul megy neki, vagy ugy sem?

2012. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő magának nem szokta
2012. nov. 6. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ajj, ugy segiteni sem tud neked, ha a sajat testet nem ismeri. Beszeljetek errol, ugy nem fogsz tudni oromet okozni neki, ha nem tudja, mi az. El kell kezdenie megismerni a testet, ebben segithetsz, de neki kell ereznie, hogy jobb hogy nem, es gyakoroljon szepen egyedul is, mert igy hiaba vesziti el a szuzesseget, nem fogja elvezni.
2012. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okés, de nem csak abban a témában görcsöl, hanem sok másban is
2012. nov. 6. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, es ez egy tokeletes megoldas a feszultseg levezetesere, de ezt te is tudod. Az elet ilyen, tanulas / munka / maganelet, az ember gorcsol, stresszel, es ha nincs szex (akarmilyen), az ratesz megegy lapattal. Amikor eloszor megtapasztalja majd az orgazmust, egybol nem lesz annyira gorcsos, de ehhez elsosorban o kell, te maximum segiteni tudsz ebben.
2012. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és akkor mit tudnánk csinálni?
2012. nov. 7. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdjen el utanamenni a temanak, es csinalja. Te pedig segits neki, pl nezegessetek cikkeket, hogy lightosan induljon a dolog, beszelgess vele errol, de ahhoz, hogy egyaltalaban felfedezze a sajat testet, o kell. Hogy mondjam viragnyelven... masztizzon na.
2012. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!