Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet így a kapcsolatunkból?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt,babát várok.A párom újabban minden nap vagy veszekszik velem a szüleim miatt, vagy hozzám sem szól.Azt mondja nem tud másra gondolni,annyira utálja őket.Az is megfordult a fejében,hogy költözzek vissza hozzájuk,majd ott látogatja a gyermekünket.(Az ő házában élek)azt mondja rám egyáltalán nem haragszik,csak a szüleimet utálja annyira,hogy nem tudja,hogy tud így velem maradni.Én már nem tudok neki mit mondani,annyira rossz érzés,meg ugye,hogy én lakom nála,olyan kiszolgáltatottnak érzem magam.létezhet,hogy amiatt,hogy ő utálja a szüleimet,ennyire megromoljon a kapcsolatunk?
2012. nov. 6. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kevés az infó, de annyit mondhatok, mivel az övé a pecó, soha nem lesz meg, az otthon melege! Ami az egyik legfontosabb a családhoz...
2012. nov. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 ASOT ***** válasza:

Ez hülyeség, miért ne érezhetné otthon magát a párjánál.

Csak azért nem érzi jól magát ilyen módon az ember, ha a párja ezt nem így alakítja és kezeli.


Amúgy meg nem értem a párod.

Baromságokat beszél!


Ez akkro lenne érthető ha a szüleiddel laknátok, ő is ott veletek. De nem lakik a szüleiddel egy házban.

Külön éltek csessze meg.


Szerintem nem csak a szüleiddel van baja.

2012. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ASOT ***** válasza:
Amúgy éppen ezért szoktak szétköltözni elköltözni a szülőktől mert nem jó együtt élni.
2012. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Ez hülyeség, miért ne érezhetné otthon magát a párjánál.

Csak azért nem érzi jól magát ilyen módon az ember, ha a párja ezt nem így alakítja és kezeli."


Ebből kiindulva ez már megtörtént... :

"Én már nem tudok neki mit mondani,annyira rossz érzés,meg ugye,hogy én lakom nála,olyan kiszolgáltatottnak érzem magam...."

2012. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kicsit tobb info kellene, mert ez igy santit. Mi tortent a szulok es koztetek?
2012. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk talán a szüleiddel való konfliktusát kellene megoldani és akkor nem lenne ez a helyzet. Azt meg ugye nem tudjuk, hogy min alapszik ...
2012. nov. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 ASOT ***** válasza:

igen 10:22-es ez már megtörtént.


Ezt csak általánosan írtam. (nem a mostani helyzetükre.)


De valami más is van....nem csak a szülők. Talán a gyerek...

2012. nov. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem értem mi köze van az egészhez a szüleidnek ha eleve nem is velük laksz?!
2012. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazából nincs konfliktus,közöttük, de elég sok minden történt,amik miatt neheztel rájuk,szóval ezt a részét teljesen meg is értem,csak azt nem ha külön élünk,elvileg szeret engem és a babát is várja, akkor,hogy lehet az,hogy lehet, hogy a szüleimen jár az agya mindig?Történtek rossz dolgok közöttünk részben a szüleim kapcsolatunkba való beleszólása miatt,de új életet kezdtünk,mégis minden nap ők a téma...
2012. nov. 6. 10:33
 10/18 anonim ***** válasza:

A pasid már nem szeret, elég hülye kifogás, hogy a szüleiddel van problémája. Ha logikusan belegondolsz, hazaküldene a szüleidhez, miközben utálja Őket??

Ez a kapcsolat halott ügy, kár, hogy nem a baba előtt derült ki.

2012. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!