Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet így a kapcsolatunkból?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt,babát várok.A párom újabban minden nap vagy veszekszik velem a szüleim miatt, vagy hozzám sem szól.Azt mondja nem tud másra gondolni,annyira utálja őket.Az is megfordult a fejében,hogy költözzek vissza hozzájuk,majd ott látogatja a gyermekünket.(Az ő házában élek)azt mondja rám egyáltalán nem haragszik,csak a szüleimet utálja annyira,hogy nem tudja,hogy tud így velem maradni.Én már nem tudok neki mit mondani,annyira rossz érzés,meg ugye,hogy én lakom nála,olyan kiszolgáltatottnak érzem magam.létezhet,hogy amiatt,hogy ő utálja a szüleimet,ennyire megromoljon a kapcsolatunk?
2012. nov. 6. 10:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem ilyen egyszerű,persze a legkönnyebb arra fogni,hogy nem szeret és kész.7 év után nem lehet ennyivel lerendezni.Ötleteket kérnék inkább, hogy én mit tudnék tenni.
2012. nov. 6. 11:12
 12/18 anonim ***** válasza:
Tovabbra is keves az info, ennek ertelmeben sokra ne szamits tolunk. Elmeseled, hogy konkretan min megy a vita, azonkivul, hogy utalja a szuleidet?
2012. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A szüleim viselkedésével tényleg van probléma,de konkrét vita vagy veszekedés nincs köztük,inkább amolyan "hidegháborús" a helyzet.Igazából a szüleim sem kedvelik őt,de ez engem egyáltalán nem érdekel.Hogy mi a problémájuk egymással hosszasan sorolhatnám,a 7 év alatt rengeteg minden történt,de az aktuálisok közül felsorolok néhányat.


Néhány hete a szüleim folyamatosan idejárnak hozzánk kaját hozni,minden nap,mivel nekem a terhesség miatt feküdnöm kellett.A probléma,hogy azelőtt két év alatt összesen kétszer voltak nálunk.Attól fél,hogy ha meglesz a baba, akkor is ez lesz és ők akarnak majd irányítani minket.Volt nálunk egy nagyobb házfelújítás,azt sem kérdezték meg, hogy kell-e valamit segíteni,most meg állandóan jönnek.Vele nem is beszélgetnek,azt sem kérdezik meg,hogy mi van vele,kaját ugyan hoznak neki is de,pl.csokit már csak én kapok,persze ez rosszul esik neki,így olyan,mintha csak hozzám jönnének az ő lakásába.Sokáig ellenezték a kapcsolatunkat a szüleim, volt egy abortuszom is emiatt.stb.,stb.Sokáig tudnám sorolni,úgy tudnám összegezni,hogy egyszerűen nem tudnak minket egy párként tekinteni, és attól fél,hogy egy családként sem.Jogosan haragszik rájuk én nem is vitatom, de ezek a dolgok azért nem napi szintűek,hogy állandóan erről kelljen beszélnünk.

2012. nov. 6. 12:29
 14/18 anonim ***** válasza:

A helyedben elso korben a szuleimmel beszelnek, es elmondanam nekik, hogy borzalmasan erzem magam amiatt, hogy keptelenek kijonni egymassal, meg csak a hajlandosag jelet sem latom. Itt mar nem arrol szol a tortenet, hogy elfogadjak-e a paromat vagy sem, hanem arrol, hogy igenis egy csalad vagyunk, gyerekunk lesz, es a gyerekemnek a legjobbat szeretnem, nem azt, hogy hideghaborus helyzetben nojon fel, es megkapta a stresszt mindket fel reszerol. Te mindig a lanyuk maradsz, es ha szeretnek teged, marpedig szeretnek, akkor igenis tekintettel kell lenniuk az egesz csaladodra, mert igy nem a parodnak artanak, hanem neked es a babanak is. Egyszeruen tul kell lepni a multbeli serelmeken, es a jovore koncentralni, mert ha nem valtozik a helyzet, szomoru sorsa lesz annak a gyerkocnek.


Elso kor a tied, beszelj a szuleiddel, ezt muszaj meglepned.

Masodik kor a szuleide, gondolkodjanak el, es videlkedjenek normalis nagyszulok modjara, ne romboljanak, hanem tamaszok legyenek.

Harmadik korben beszelj errol a paroddal, meseld el neki az elso ket kor torteneseit oszinten.

2012. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Külső szemmel nézve így egyszerű a válasz. Meg kell beszélni mindent mindenkivel. Kell beszélj külön a szülőkkel és pároddal is és elmondani, hogy ezt meg kell oldani valahogyan. Bocsájtsanak meg egymásnak, beszéljétek meg mindennyian, mert mostmár egy család lesztek nem lehetnek ilyen bajok. És megmondani mindenképp a szülőknek, hogy ne szóljanak bele a dolgotokba a párodnak meg. Mindkét fél felől változtatások kellenek. Ez remélem menni fog. Ha nem végső esetben annyit, hogy a szülők ne menjenek oda. Néha esetleg meglátogatod esetleg meglátogatjátok őket, de ha nem tudnak kedvesek lenni mind2tökkel, ne menjenek egyánltalán.
2012. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kifogás!

Megijedt a gyerekvállalástól!

2012. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy megijedt volna,nagyon várja a babát.De ha így is lenne,nem sok mindent tehet,ugyanis 2-3 héten belül megérkezik a kislányunk:)
2012. nov. 6. 15:07
 18/18 anonim ***** válasza:

Dehogynem, simán kirúghat gyerekkel is! Gondolom nem vagytok összeházasodva.


Egyébként meg nem a szüleiddel él nem? Azonkívül veled a szüleidet is megkapja akár akarja, akár nem.


Viszont elég baj hogy gyerek 2-3 hét múlva jön, és nálatok az téma, hogy kié a ház...


Nem jósolok hosszú jövőt nektek...


Sajnálom hogy ezen kell aggódnod, de talán ritkítani kellene a szülőkkel való kapcsolattartást... bár ezt nem tudom hogy lehet megoldani most hogy jön a gyerek minden "kézre" szükség lesz...

2012. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!