Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fáj, hogy apróságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj, hogy apróságok hiányoznak a kapcsolatunkból. Mi lehet neki a baja?

Figyelt kérdés

A barátom nem fogja meg a kezem az utcán,nem ölel meg ha mászkálunk erre-arra,nem ad egy kis puszit se vagy valami...Pedig szerintem ezek olyan jó kis spontán dolgok,kifejezőek,én nagyon vágynék rá. Tőle már megkérdeztem van-e ezekkel valami baja,azt mondta nincs,és ejtettük a témát. Most akkor mi baja?


2 hónapja vagyunk együtt,interneten ismerkedtünk meg. Elég zökkenős a kapcsolat,én szeretném,csak ő nem csinál semmit,amitől a szeretésem erősödne...


2010. jún. 14. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem is érdekled igazán...kérdezd meg hogy akarja-e ezt az egészet egyáltalán.
2010. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
miért vagy vele??? az nem elég hogy te szereted...és ő szeret? ha nem akar ezeken változtatni neked meg fáj ez akkor miért jó neked ez a kapcsolat?
2010. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki időt. Minden fiú más. Az én barátom is hasonló volt, 2 hónap még nem a világ. Semmi képpen ne erőltesd, mert annál jobban fog tiltakozni. Mi már 1 és fél éve hogy együtt vagyunk és mostanra már ő maga kap el és puszilgat meg akár nyilvánosan is, ha úgy érzi. De eleinte sokkal tartózkodóbb volt.
2010. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Mondd meg neki talán, hogy te vágynál ezekre az apróságokra. Neki az az igénye, hogy leszopd, neked meg ezek. Érzékeltesd vele valahogy, hogy ezek fontosak neked, de ha lehet, akkor szóban, és ne apró jeleken, meg félmondatokon keresztül, hanem nyíltan.
2010. jún. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!