Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha egy lány szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány szép és szexi az egyből azt jelenti, hogy csak szexre kell? 21/L

Figyelt kérdés

Elég sok srácnak tetszem, mert szép alakom van (nagy melleim, vékony derekam, formás seggem és lábaim), ehhez szép arc és hosszú haj társul. Ennek ellenére 4 éve nincs párkapcsolatom. Nem hinném, hogy ez az értelmi képességeimnek tudható be, mert amúgy orvostanhallgató vagyok. Nem vagyok bunkó az emberekkel, nem vagyok egy hisztis pics* sem. Járok társaságba és könnyen ismerkedem. A barátaim mind meg vannak lepődve, hogy egy ilyen lánynak hogy hogy nincs barátja. A fiúkkal mindig a következő zajlik le: megismerkedünk, randizunk, látszólag teljesen odavannak értem, majd kb. a 3. randin próbálnak felcipelni a lakásukra, majd szexet kezdeményeznek. Ez után közlik, hogy mennyire szép, okos, kedves lány vagyok, de nem akarnak párkapcsolatot, mert... majd jön valami sablon szöveg. Ha a 3. randin lefekszem valakivel, akkor is ez a vége, ha nem fekszem le, hanem javaslom, hogy várjunk még ezzel, akkor is ez a vége. Magyarul mindenki nagyon imád, csak nem akar velem járni. Én egyszerűen nem értem, hogy mi az oka, hogy minden fiú ennyire alkalmatlannak talál egy párkapcsolatra, (de persze szexelni mindenki akar).

Ne értsetek félre, nem szeretnék ezen az oldalon ismerkedni, csak választ kapni a kérdésemre. Köszönöm szépen, ha valaki tud segíteni.



2012. nov. 6. 12:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

A leírás alapján érdemben senki nem fog tudni segíteni. A szöveg tele van ellentmondásokkal.

Nem minden pasi tapló, és lehet, hogy egyszerűen nincs szerencséd. Vagy valami nem stimmel a leírásban....

Ja, és a párkapcsolatok sikeressége, illetve az értelmi képességek nem feltétlenül vannak kapcsolatban a felsőoktatással. Még az orvosképzéssel sem......

2012. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
lehet elment már rólad a hír,h könnyen kapható vagy,és ezért. ha meg nem fexel le a pasikkal azért.. aki igazán megakar ismerni nem érdekli,h lefexel-e vele a 3.randin vagy sem,sőt jobb ha nem,mert ha harcol érted,és később fexel le vele akkor később jobban fog tisztelni! nah ne 2hónap után.. de jobb ha előbb megismersz vkit rendesen.. mellesleg az is lehet,h te vagy a túl válogatós,és a selyem bu*ikra buksz,vagy a szép fiúkra akik minden nőt csak megakarnak.. inkább gyere hozzánk 3.nak.. :D
2012. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
"Ne értsetek félre, nem szeretnék ezen az oldalon ismerkedni" Pedig már akartam privátot írni neked:(
2012. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
ez nekem egy kicsit kamu szagú :D vagy tényleg ennyire öntelt vagy? ha valaki szép sem ismeri be ennyire :D
2012. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, akkor úgy fogalmaznék, hogy a környezetem szerint értelmes, okos lány vagyok. (szóval nem olyan, aki jól néz ki, de teljesen üres a feje). A leírásban pedig nem hazudtam, objektíven leírtam a helyzetet.
2012. nov. 6. 12:41
 6/25 anonim ***** válasza:

Az van a köztudatba hogy az ilyen lányok pont nem a kedves tipusok, vagy a személyiséged terén nem jó a leírás vagy a kinézet alapján, vagy te vagy a "tökéletes" csak és akkor viszont kell lennie pasidnak...

De vegyük úgy hogy amit leírtál az teljesen igaz.

Akkor viszont attól félnek hogy te is olyan hülye vagy és bunkó mint a többi, és nem várják meg hogy igazán megismerjenek mert félnek hogy bántod őket.

Lehet a párkapcsolat terén nem vagy "jó" vagy hogy mondjam... szal hogy valami hiányzik a pasiknak belőled és emiatt nem bírják a kapcsolatot, mittom én nem érzik h szereted őket, nem bújsz oda hozzájuk meg ilyenek.

De ez a leírás nekem nem igazán fekszik :S

2012. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én csak arra vágyom, hogy valakit szerethessek és az is szeressen engem viszont. És a leírásban nincs okom hazudni, mert ennek az oldalnak pont az a lényege, hogy az ember őszintén ír.
2012. nov. 6. 12:47
 8/25 anonim ***** válasza:
Valójában pedig az a baj, hogy te nem ismerkedsz igazán. A randi, ahol mindkét fél kimondatlanul arra hajt, hogy a másikkal valamilyen kapcsolatba kerüljön nem feltétlenül a legjobb módszer egy igazi kapcsolat felé vezető úton. Esetleg távolról is lehet indítani egy kapcsolatot, barátságból, úgy, hogy valakit nem egy vagy két hete ismersz, hanem hónapok vagy évek óta.
2012. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ismerkedni kell.

Most itt nem a Studioban eltöltött vad ejszajra gondolok, hanem randira. Amugy igen. annak a fiunak, akinek tenyleg te tetszel,nem csak meg akar dugni, annak nem lesz problema az ha varni kell.

Legyel türelmesebb, nyitottabb. Ha a matekfaktrol hiv el valaki randia mennyel el, mert a külsö nem minden. Sokkal de sokkal többet er a belsö ertek.

Ismerkedjel.

2012. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

arra még nem gondoltál, hogy simán ilyen arcokhoz vonzódsz? szerintem pedig ez van, hogy az ilyen alfahímekre, menőarcokra vagy csak simán beképzelt gazdag suttyókra buksz akiknek eszük ágában sincs párkapcsolatot létesíteni, annál inkább szexuálisat.

nyilván egy átlagos srác nem ütné meg nálad a mércét...

2012. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!