Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

4hónapja lakunk 1ütt a párommal nálam a szüleimnél. Mostanában jöttem rá, hogy nem igazán működik az 1ütt lakásunk. Nem tudok mind a 2 oldalra (szülők, párom) 100%ban megfelelni. És én pedig ezt szeretném, mert a szüleimet is nagyon imádom, de a páromat is.

Azon gondolkodom, h mi lenne ha ujbol az a verzió állna fent h ő is othon és én is. Tehát minden ugyanaz lenne mint összeköltözésünk elött.

Mert lassan már a kapcsolat is rámegy az 1ütt lakásra.. Sokat veszeksznk, örülök ha 1edül vagyok otthon mondjuk ha ő dolgozik.... Sex fele annyi nincs mint volt. Ő kivánja én nem...ilyen dolgok vannak.

Ti mit tenntek?


2012. okt. 30. 12:03
 1/6 Delly ***** válasza:
Mindenféleképpen költözzetek újra külön!
2012. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes....fontos hogy eldöntsd hogy a kapcsolat azér tmegy-e rá az összeköltözésre mert ti nem bírjátok egymást elviselni, vagy azért mert a szüleitekkel négyen vagytok már túl sokan...mert ugye ez nem mindegy....nehéz lenne megbeszélni vele hogy inkább költözz el...ürügy kell ha nem akarsz szakítani
2012. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és egy külön albérlet?:)
2012. okt. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj másnak megfelelni csak magadnak. Ne vállald a közvetítő, békítő szerepet a párod és a szüleid között! Ez mindkettejüknek egyszerű megoldás persze, rád hárítják a problémájukat, de felnőtt emberek lévén a gondokat nekik egymással, szemtől szembe kell tisztázni, megbeszélni. össze kell csiszolódni, ha változik a család összetétele, ez természetes, de ez csak úgy fog menni ha rájuk hagyod. Ha neked mondják a dolgokat, mondd mindig szépen, kedvesen hogy megérted őket, de sajnos te nem tudsz ezen változtatni így kéred őket hogy az érintett félnek mondják. Te pedig érezd jól magad mindezek ellenére, hisz a pároddal most költöztetek össze! Ha látják hogy boldog vagy, mindenkiben csökken a feszültség. Sok szerencsét!
2012. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk az utolsó mondtod nagyon igaz. Csak a sok stressz miatt nem megy nekem az h boldog legyek... ez a fő probléma...
2012. okt. 30. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van csomó minden az életedben, ami boldoggá tesz, erre figyelj! Merülj el a hobbidban, sportolj, járjatok társaságba, ettől feldobódtok és kevésbé lesztek fogékonyak a stresszre.
2012. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!