Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, szép, okos és kedves lány. Sok pasinak tetszem, de nekem valahogy mindig az kellene, akit nem kaphatok meg. Most jöttem rá, hogy lehet, hogy eddig elpazaroltam egy csomó időt és nem használtam ki a fiatalságom, mert eddig még nem mentem bele egy kapcsolatba sem. Úgy gondolom, hogy én eddig már a nagy őt kerestem és lehet túl magasra tettem a mércét. Összejöjjek most egy olyan sráccal, aki az eddigi elképzeléseimnek egyeltalán nem felel meg? Helyes és szimpatikus, de én eddig sokkal többet vártam el egy pasitól. Nálam pusztán a külső vagy pusztán a belső nagyon kevés, legalábbis volt eddig. Szóval az a kérdésem, hogy szerintetek belevágjak egy kapcsolatba ezzel a sráccal, tudva, hogy biztos nem ő az igazi, de tart, amíg tart, szórakozom egyet, jól érzem magam vagy ha már ennyit vártam, akkor várjak még egy kcsit? De én már úgy érzem nem akarok várni, letojom az eddigi elveimet és kész. Persze attól is félek, hogy ezzel lekötöm magam és elveszítem az esélyt arra, hogy megtaláljam azt, aki tényleg hozzám való.
2012. okt. 28. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg és lesz ami lesz.Ha nem megy szakítasz és kész.:)
2012. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy "nagy ő". Olyan ember van akivel jól érzitek együtt magatokat, és többet jelent neked mint egy átlag ember...sztem.
2012. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én megpróbálnám,hiszen mindig az ilyenekből születnek az igazi szerelmek :)
2012. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ASOT ***** válasza:

meglátod az illetőt ha szimpatikus akkor odamész megismered, ha kiderül h a jó külső egy idiótát takar, akkor örülök h megismertelek szia!


és tovább....


ha meg csak szex akkor csak szex, 1x abbol is lehet tobb

2012. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Tyler913 ***** válasza:

Kedves szép,okos és kedves lány!


Szerintem ne gyere össze valakivel,aki nem igazán tetszik csak azért,hogy ne legyél egyedül. Hidd el,tapasztalatból beszélek: sokkal jobb egyedül lenni,mint egy rossz kapcsolatban.

Viszont abban is lehet valami,hogy túl magasra tetted a lécet. Mi az a "sok",amit elvársz egy pasitól? Randizgattál eddig,és senki sem ugrotta meg a szintet,vagy egyszerűen elzárkóztál az emberek elől?

2012. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, legalább lesz egy kis tapasztalatod akkorra, mikor tényleg találkozol az igazival. És ha érzed, hogy nem vagytok már meg jól egymással, akkor szakíts, legyél határozott, és ne maradj benne sose rossz kapcsolatban.
2012. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
az idő ellened dolgozik. ha sokáig ezt csinálod, csak csúnyulsz és öregszel, ha eddig nem kellettél a hercegednek, ezután sem fogsz, ne reménykedj, nem leszel udvarhölgy. ez a fiú akar téged és te teketóriázol, húzod az agyát és szórakozni akarsz. messze nem lehetsz olyan kelendő, mint szeretnéd. azt kellene tudnod, hogy mit vársz egy fiútól és mit tudsz adni? ezzel a válogatással csak elszalasztod a boldogságot. a jó csajoknak valahogy érdekes módon mindig reális elvárásaik vannak.
2012. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ASOT ***** válasza:

Erre azért figyelj oda amit már írtak is :

"Szerintem ne gyere össze valakivel,aki nem igazán tetszik csak azért,hogy ne legyél egyedül."

2012. okt. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És mi van, ha én már meguntam helyesen dönteni? A szüleim szerintem túl komolynak és konzervatívnak beszéltek, tényleg lehet nagyok az elvárásaim, de ők így is lebeszéltek egy-két srácról, akivel össze jöttem volna...És most úgy gondolom, hogy elegem van az egész jókislány szerepből. Most jöttem rá, hogy milyen jó az életet élni, néha hülyeséget csinálni, és nem anya pici kislányát adni, aki mindig tökéletesen viselkedik. Még fiatal vagyok nem? Majd megtalálom aki hozzám illik? De én úgy érzem, hogy nem várok többet, nem érdekel, hogy mit mondanak mások vagy a szüleim. És ha tényleg nem illik hozzám ez a srác, akkor mi van semmi? Bár szerintem is kicsit komolytalan, de lehet pont ez lesz a jó. Vele bepótolhatom azt, amit eddig kihagytam, legalábbis így érzem. Vagy lehet, hogy teljesen kifordulok önmagamból és elszúrom az életem? Mert most per pillanat ezek a gondolatok futnak át az agyamon........
2012. okt. 28. 22:31
 10/17 A kérdező kommentje:
beszéltek helyett neveltek
2012. okt. 28. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!