Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Különbözök a barátnőmtől. Ő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különbözök a barátnőmtől. Ő a jócsaj én meg a deszka. És ezt sokszor hallom magamról a hátam mögött h kritizálnak. Próbálom jól kezelni ezt de nem mindig megy és olyankor kibukok. Jól tanulok és kedves vagyok. Még ezért is kritizálnak. Mit tegyek? 14

Figyelt kérdés
barátnő,kritikák,
2012. nov. 6. 19:14
 1/8 TOMAtm ***** válasza:
28%

a jó csajoknak ronda barátnőjük van,mert igy ők sokkal jobbnak néznek ki.

na most te vagy a ronda a párosban.

2012. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
14 éves az aztán tényleg lehet jó csaj. Kicsit megnőtt a melle, meg hájas a valaga és már jó csaj? És ezt ki mondja? A 14 éves fiúk? hát ők aztán tudják...
2012. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

meg fiatal vagy,de tanuld meg,hogy nagy ivben le kell szrni masok velemenyet.

koncentralj a jo tulajdonsagaidra,es probald azokat eros

2012. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*megerositeni,fejleszteni
2012. nov. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy deszka maradsz, még nőhetnek a melleid, különben meg akik jól tanulnak azokat nálunk is cikizik, vagyis azokat, akik sokat tanulnak, akik nem tanulnak, és úgy vannak jó jegyeik, azokat nem.
2012. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen szép kislány maximum...

Ne foglalkozz velük.Ne is találkozz az ilyenekkel

2012. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 évesen még senki nem jó csaj. :) Viszont ha már ennyi idősen úgy néz ki, mintha legalább 25 lenne, akkor 25 éves korában pont úgy fog kinézni, mint ha 50 lenne. :) Te örülj inkább annak, hogy deszka vagy, mert 20 évesen te még nem fogsz a narancsbőrrel kínlódni, de ő már tuti fog. :)
2012. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj! Az ilyesmire nem kell adni!

14 évesen még nekem sem volt semmi mellem, 15-16 évesen kezdett csak el nőni...

Neked is majd hamarosan elkezdenek nőni, ne aggódj! Aki ilyesmiért kritizál, egy segg.fej!


Egyet viszont ne hanyagolj el, a sportot! Hogy mire meglesznek a kicsikék, full sexi tested legyen. :) S akkor garantáltan az összes barátnőd és krizálód megsárgul majd az irigységtől. :)

2012. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!