Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a vőlegén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a vőlegényetek modell férfibarátai mindig kritizálnák a nőket?

Figyelt kérdés

A barátom modellkedik, a férfibarátai többsége is a szakmából kerül ki. Gondolhatjátok, milyenek az elvárásaik. Csakhogy ami zavar, hogy mikor nálunk vannak, akkor úgy beszélnek a nőkről, mint a kapcarongyokról. Átlagosokra mondják, hogy undorítóak, 60 kilósokra, hogy dagadtak. És mikor összegyűlnek, képesek órákig témázni arról, hogy a nők 99%-a mennyire ronda. Én ilyenkor félrevonulok és nagyokat pislogok, de néha próbálnak engem is bevonni és abból csak az lesz, hogy már én is magamra veszem, amiket mondanak és elmegy az önbizalmam:) Bevallom, nem is szeretek úgy mutatkozni előttük, hogy mondjuk nincs rajtam smink, vagy éppen nem vagyok topon, mert akkor mindig olyan lesajnáló nézést kapok tőlük. A barátom az egyetlen, aki nem ilyen, ő nem is nagyon szokott megszólni senkit. Csak mindig bennem van az, hogy talán a barátai szerint én is olyan nő vagyok és ha összeházasodunk, akkor majd mindig mondják neki, hogy milyen nőt vett el feleségül..:)

Na de a kérdésem az lenne, hogy ti hogy kezelnétek ezeket a helyzeteket?


2012. jún. 20. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Hát ez szerintem nem azon múlik, hogy modellek. Én ismerek modellt, chipanddale-t, és egyik sem tapló, mindegyik tisztelettudó velem, pedig nem vagyok egy bombázó. Lehet, hogy a hátam mögött kibeszélnek, de volt már olyan, aki bepróbálkozott. ;)
2012. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindegyiknek adnék a kezébe 1-1 tükröt,és mondanám nekik,hogy "ti sem vagytok különbek, ugyanolyan rondák vagytok mint bárki más"
2012. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg én csak a "tapló" fajtából ismerek:) Na de nem bántani akarom őket, csak tényleg hatalmas elvárásaik vannak és mindig úgy elmegy az önbizalmam, ha ilyesmiről beszélnek.
2012. jún. 20. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Egyik füleden be, a másikon ki. ne is figyelj oda. Elég gáz az önmagában, hogy valakiket csak a külsőség érdekel. Vagy van egy ötletem: az ilyen "magasröptű" társalgást színesítsd pld. ilyen Goethe idézetekkel "Mi csillog, az csupán a percnek érték, A nagy mű szebb utókort is megér még." "Elvégre az vagy - ami vagy. Viselj parókát milliónyi fürttel, Járj ölnyi sarkakon vagy trónra ülj fel, Az maradsz mindig, ami vagy."

Ettől biztos lemennek hídba, mert szerintem, aki így viselkedik, nem egy ész lény. És amíg a fejüket vakarják az idézetek megoldásán, legalább békén maradnak a golyóik :D

2012. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

A 4-es biztos vizsgára készül, azért mennek a Goethe idézetek :D

De egyébként igaza van. Az ilyen felszínes embereket csak úgy lehet leszerelni, ha megmutatod nekik: belülről milyen csúnyák!

2012. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:) Az a baj, hogy emellett mégis van intelligenciájuk, műveltek lexikális értelemben, csak nagyon lenézik a nőket.
2012. jún. 20. 19:12
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Akkor pláne mondd el nekik, érteni fogják a célzást. Bár egyébként arra, aki így viselkedik, én soha nem használnám az intelligens és a művelt jelzőket.
2012. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Én meg az ilyen pasikat nézem le, mint ők... szóval kvittek vagyunk, 1:1
2012. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

na ez azért nem valami szép:S nem tudom, mit képzelhetnek magukról...

persze megértem, hogy a vőlegényed barátai, nem akarod bántani őket, és jobb is, mert akkor jobban kritizálhatnának...

amúgy szerintem ne foglalkozz velük, mert ha már feleség leszel, meg már most is, megszoktak téged, és biztosan nem kritizálnak...

az új arcokat szokták inkább kritizálni, nem a megszokottakat:)

a pasid szeret, s ennél több nem is kell:)

2012. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%

amúgy nem lehet, hogy melegek?:D

na mindegy, a lényeg, hogy engedd el a füled mellett, amit mondanak:)

ne aggódj:(

2012. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!