Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg annyira fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira fontos, hogy le legyen hajtva a WC-deszka?

Figyelt kérdés

Olyan sok helyen írnak róla, mintha ez lenne a férfi-nőő kapcsolatok második legnagyobb buktatója (az első ugyebár a szeret-nem szeret kérdéskör). Holott én nem tudom felfogni ép ésszel, hogy miért kell ezt a kérdést túlmisztifikálni.

Ha a férfi sáros lábbal megy be a nappaliba, a koszos tányért vacsora után elől hagyja, ha bömbölteti a tévét a focimeccs alatt, ezek mind-mind apró dolgok, de jogos, ha a barátnő, feleség szól értük.

Na de egy WC-deszka le nem hajtása, amit 1 mp felhajtani?, az miért olyan nagy probléma? Vagy ezt csak a női és férfi magazinok súlykolják az emberbe, és valójában jelentéktelen apróság?


2011. máj. 24. 13:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%

mert a pasi hajtja fel a deszkát. jobbesetben. és ha egy másodperc felhajtani, akkor nem olyan nagy tehet egy másodperc alatt visszahajtani sem. ha már felhajtod, hajtsd is vissza. én lányként is ezt a szabályt követem itthon mindenben. ha én szedtem elő az edényeket, én is rakom el...stbstb.


mellesleg ha apám néha napján felhajtva felejti a wc deszkát, akkor baromi kellemetlen, hogy ezt nem veszem észre, és ráülök úgy a wc-re, és majdnem hátraesek rajta... mivel meg van szokva, hogy le van hajtva és csak rá kell csüccsenni.

2011. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Én egyetértek a kérdezővel, nem értem,hogy ebből hogyan lehet probléma...
2011. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak túl van lihegve az egész. Senki nem csukott szemmel jár a wc-re, aki pedig úgy ül rá, hogy rá se néz mi a szitu, az meg is érdemli ha beleesik a kagylóba. :D

Egyébként én fiú létemre ülve pisilek, vállalom, szerintem nem gáz. Nem azt jelenti, hogy nem tudok állva, csak elég magas vagyok, nagy az esése, így kényelmesebb. Na meg nincs belőle konfliktus, hogy "miért nem hajtottad le"! :D

2011. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Magába nem lenne nagy probléma, de mikor a férfiak elkezdenek magyarázni, hogy a nő nek is ugyanannyi megcsinálni, aztán meg áttérnek arra, hogy a nő feladata takarítani, meg főzni, meg rendetrakni, akkor az már marhára idegesítő. Ha felhajtotta, akkor ugyanannyi lehajtani is, ennyire ne legyen már fatökű.
2011. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Ezek szerint akkor az első válaszoló már járt úgy , hogy ráült a WC-re de nem volt lehajtva az ülőke. De akkor már ezek szerint volt olyan amikor a tetejére ült rá és éppen ott landolt a kisdolog vagy éppen a nagy.
2011. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
51%

"ha már felhajtod, hajtsd is vissza."


Miért a lehajtott WC ülőkét tekintjük az alapállapotnak? Ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy ha már lehajtottad, hajtsd is vissza. Tényleg csak egy másodperc...

2011. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mert a körbehugyozott WC csészéről nem illik írni. Így marad a deszka.
2011. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
omg, csak nálunk szokás lecsukni rendesen a wc t? azér van a teteje!! nyomorultak...
2011. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok és szerintem a wc-nek az az alapállapota, hogy fel van hajtva az ülőke. Nagydolog után is felhajtom.
2011. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
11%

Szimplán direkt csinálják. Ha minden frankó, nem szólnak semmiért. De, ha valami bajuk van, mindenbe belekötnek.

Én még a klímával és a kocsival vagyok így. Belövöm a szobát valami korrekt hőmérsékletre és már egyből sír, hogy fázik. De jópárszor mentem már úgy haza, hogy sokkal hidegebre van állítva, mint ahogy én szoktam. A kocsi a másik fele. Az övét elég sűrűn lenyúlja az anyja, ezért Ő meg az enyimet viszi. Persze az ülést soha nem állítja vissza és amikor szóvá teszem még meg van sértődve. Kiváncsi vagyok mit szólna, ha én préselném bele magam az övébe és nem állítanám vissza (vagy kivenném az első ülést, hogy elférjek és úgy hagynám).

2011. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!