Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat, most mit csináljak? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, a barátom is ennyi.

2 éve ismerem lassan azt a pasit, akivel megcsaltam , ő 30 éves, interneten ismerkedtünk meg és most volt az első találkánk, 1 hetet voltunk együtt és megtörtént.....


2012. nov. 6. 20:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

valamelyik válaszoló kimnodta a megfejtést: élősködő :)

gusztustalan vagy. mondd el neki, ennél csak jobbat érdemelhet

2012. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
ha volt képed megcsalni, legyen képed ezt közölni is vele. de hagyd el, mert jobbat érdemel egy csitrinél.
2012. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
b+ azért vagy kapcsolatban mert nem akarsz egyedül lenni?! Ekkora majmot, kapcsolatban azért van az ember anyukám mert ne adj isten szereti a párját! Te láthatóan leszarod a pasidat, szakíts vele megváltás lenne neki, ez az egyik legaljasabb mód ahogy csináltad...
2012. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen típus vagy! Ha ezzel tudsz együtt élni ne mondjad el neki!

Tudsz úgy a szemébe nézni, hogy nem szégyelled el magad?!

Tudsz vele szexelni, anélkül hogy eszedbe jutnak a másik?!

( és ha nem tudja meg mástól)

DE ha ezt választod gondolkozzál rajta miért is csaltad meg lehet hogy már nem olyan jó vele csak megszokás miatt vagy vele!

De ha emiatt csak gyötrődnél akkor mondjad el, és biztos hogy el fog hagyni!

2012. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Gáz vagy kislány ! Ha már megcsaltad annyi legyen benned hogy mond el Neki. ne kábítsd magad, elfog hagyni,de ennél talább többet érdemel.
2012. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!