Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem tudom őt elfelejteni? Elmondjam neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Már vagy fél éve elég jó barátságban vagyok egy lánnyal.A kezdetektől fogva tetszett nekem,de az elmúlt egy hónapban teljesen belé estem.úgy godolom én is tetszek neki.Folyamatosan találkozunk és beszélgetünk és így sem merem elmondani két okból.Az egyik a korkülönbség( én 16 ő 13),a másik: nagyon sok fiúval van ugyanilyen jó barátságban.abban sem vagyok biztos, hogy ő ennyi idősen képes lenne ilyen komolyan venni egy kapcsolatot( amúgy sem az az érzelgős fajta)illetve ettől a kérdéstől nem menne e tönkre a mostani barátságunk.ezekkel együtt érdemes- e próbát tennem a korkülönbség ellenére is?
2012. nov. 6. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Istenverte pedofil vagy. 16 èvesen egy 13 èves kislányra gerjedsz?

Ha én lennék az apja, kifordítanálak, mint egy 5 ujjas kesztyût, ha hozzáèrnél a lányomhoz.

2012. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát pl. próbáld meg lesmárolni és ha hagyja akkor biztosra veheted hogy te is bejössz neki. =D
2012. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lemertem fogadni miután végigolvastam az előző kérdéseket,hogy fectroll lesz az első válaszoló és azt is tudtam, hogy valami sz*rságot fog kiírni.
2012. nov. 6. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Aranyapám! Várj ezzel még 1-2, esetleg 3 évet, mert nem venné ki jól magát, ha egy 13 éves csajjal lennél együtt.
2012. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez apám nem sz@rság, hanem ez a való, Mert 13 éves lány kisgyerek te meg egy 16 éves sxarházi vagy.
2012. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem volt egy nagyon jó barátom, akivel a barátságunk bánta a nagy vallomását... nem ajánlom, felejtsd el.
2012. nov. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!