Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túltenni magunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túltenni magunkat azon hogyha nem tudok elfelejteni egy lányt?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam 1 lánynál akkor úgytűnt minden ok, aztán 1x csak felszívódott és én azóta nem tudok mással ismerkedni mert csak őt szeretném visszakapni :(
2012. nov. 4. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az idő segít.. bármennyire is hülyén hangzik de így van!

Próbálj meg többet kimenni barátaiddal, elfoglalni magad valami új hobbival.. stb.

2012. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tavaly talpig szerelmes voltam, de viszonzatlan volt, azt hittem hogy nem fog elmúlni soha, de nyár közepére már eszembe se jutott csak úgy :D- az idő tényleg segít
2012. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
merülj bele valamibe. tanulj, dolgozz, járj el a haverokkal, nézz körül más csajoknál is. menni fog, nekem bevált!
2012. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

eléggé elfoglalom magam, de este nem tudok aludni és rá se birok nézni más csajokra nemhogy csajozzak :(

depis nem lettem, de másik csajra gondolni se tudok

2012. nov. 4. 20:46
 5/11 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést...
2012. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:/
2012. nov. 4. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Volt barátom tuti ezt mondaná: Vodka!!! :DD

Amúgy meg szerintem is most csak annyit tehetsz, hogy elfoglalod magad, eljársz a haverokkal, de semmiképp se gubózz be. Fel a fejjel! Az idő segít(sablon, de igaz).:)

2012. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Vodka már elfogyott:DD

úgy konkrétan nem szomorkodom mert napközbe jól elvagyok, furcsállom is h alig jut eszembe, de amikor egyedül vagyok nagyon hiányzik :(

2012. nov. 4. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
ez velem is így van tesó.. és pont egy hete buliban találkoztunk.. na már csak az kellett nekem-.-
2012. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az idő segít... Ordas nagy közhely. Az idő elhomályosítja a sebeket, de a hegek ugyanúgy megmaradnak. Nem lesz már olyan, mint azelőtt. Amit tehetsz, hogy új célokra fókuszálsz. Ez sem segít megoldani a probléma gyökerét, de eltereli a gondolataidat.
2015. ápr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!