Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen ember az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ember az aki ezt az oldalt látogatja?

Figyelt kérdés
Persze, mindenki más, de sokan keresnek maguknak párt is itt, ugyanakkor felmerül a kérdés, hogy aki itt van, az miért nem pl a barátjával/barátnőjével van? Ebből meg az következne, hogy aki itt van az nem is olyan jó csaj. Eggyel találkoztam innen, teste 10/10es volt, csak sajnos agyilag zokni:/ 24F
2012. nov. 6. 21:06
1 2
 1/18 TOMAtm ***** válasza:
100%
én a munkaidőt töltöm el itt.sok más oldal le van tiltva a céges hálózaton.ez működik.
2012. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

a pasimmal csak hetvegente tudunk egyutt lenni,addig meg szeretek tanacsot osztogatni :-)

nem ertem a logikai osszefuggest.miert ne lehetne jo csaj,aki itt valaszolgat?

2012. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
unalom....amúgy szerintem vannak itt értelmes emberek.
2012. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A kérdésedben és a magyarázatodban leírtak alapján Te is sűrűn látogatod ezt az oldalt, tehát ezt a kérdést magadtól is meg kellene kérdezned!


Abban igazad lehet, hogy sok itt a szingli, de nem biztos, hogy mindegyik csúnya és buta. Ráadásul sok párkapcsolatban élő is olvasgatja az oldalt. Egyszerűen jól esik ilyenkor este olvasgatni, gondolatokat cserélni, kérdezgetni, válaszolgatni egy kicsit, és ez nem csak erre a kategóriára vonatkozik.


25/F

2012. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 ASOT ***** válasza:
szintén Munka
2012. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
egyet értek 2-kal .... én is ezt csinálom ráadásul pszihologus wok
2012. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kösz a hasznos válaszokat!
2012. nov. 6. 21:12
 8/18 anonim ***** válasza:
szerintem itt többfajta emberek vannak, van aki segitséget, tanácsot vár, más segitséget, tanácsot ad. Azonbelül persze lehetnek: egyedülállóak, kapcsolatban lévőek, szépek és csúnyák egyaránt. remélem kielégitő volt a válaszom :)
2012. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy a nap 24 órájában csak a párjával van az aki itt válaszolgat. De egyébként már hallottam nem is 1 esetről, hogy a csaj a pasijával adott válaszokat, vagy éppenséggel együtt trollkodtak, mert a mozit lekésték:D

én is egyedül vagyok, mert passzívon vagyok és megállt az élet :S pedig nem vagyok csúnya, mondjuk önbizalmam nincs az egekben ...

19L

2012. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pusztán időtöltés, szórakozás. Attól mert ide feljár valaki még nem következik belőle, hogy gázul néz ki! Ha van kapcsolatom akkor is feljövök csak ritkábban, ha nincs akkor is. Nem párkeresésre találták ki az oldalt, ha ez a célod van erre megfelelő hely!
2012. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!