Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond voltam, mert nem akartam egy csinos nőt?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csinos jó nőt a neten találkoztunk, minden jól volt, ő akarna engem, de én elutasítom, mert szerintem nem hozzám való, mert én duci csúnya vagyok ő meg szép szexi, szerintem csak összetörtén a szívem ezért inkább elutasítottam
2012. nov. 7. 00:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ja
2012. nov. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha ez igaz, akkor nagy hülyeséget csinálsz. Talán még nem késő, beszélj vele és próbáljátok meg!
2012. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

hat ez most kb olyan,hogy inkabb ma megolom magam,mert egyszer ugyis meghalok...

lehet,hogy fajdalom lesz a vege,de honnan tudhatnad,ha meg sem probalod?

2012. nov. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ezt komolyan nem értem, mármint értem hogy miért utasítottad vissza, mert nincs önbizalmad, de ha egy jó akar tőled valamit akkor az önbizalmadnak kb a plafont kéne verdesnie. a lánynak mit mondtál?
2012. nov. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mond azt el neki amit itt leírtál a kérdésben " mert szerintem nem hozzám való, mert én duci csúnya vagyok ő meg szép szexi " és kérdezd meg tőle hogy kaphatsz e második esélyt ! talán még előnyt is kovácsolhatsz ebből. ne add fel !
2012. nov. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés.Egy csinos nõt is "megfoghattál" valamivel.Én is az vagyok és egy 110 kg-s pasi úgy beinditott egyszer,hogy ....fuuu!És nem a külsõ szépsége volt ami vitte a pálmát,sem a farka mérete!Kicsit több önbizalom!!!:)
2012. nov. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem voltál bolond, jól tetted. Valszeg eleve csak szívatni vagy kihasználni akar, de ha esetleg mégsem, akkor is lecserélne egy jóképűbbre az első adandó alkalommal.
2012. nov. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Én is az [csinos nő] vagyok....."


Általában aki ezt magáról kijelenti, az nem szokott csinos lenni, csak kompenzál.....


A kérdezőnek:


Ha valamilyen belső tulajdonságban különleges vagy, például 140+ IQ, esetleg valamilyen dolgot magas szinten művelsz, pl. valamilyen hangszeren játszol olyan szinten, esetleg 38 idegen nyelven beszélsz folyékonyan, akkor próbálkozzál a lánynál, mert ez a tulajdonságod nem fog megváltozni, max. a lány un rá, de ha egyszer megfogta, nem annyira unhat rá szerintem.

2012. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na most komolyan utolsó,nem kompenzálom magam,:) ugyanis igen csinos vagyok,nem tökéletes de tisztában vagyok a testi és belsõ tulajdonságaimmal!Kár volt így lehúznod.Büszke sem vagyok de egy világ omlott össze benned mert egy ilyen kijelentést elolvastál?:)
2012. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem omlott össze bennem semmi, csak fura ilyet olvasni. Na, mindegy. Tételezzük fel, hogy csinos vagy, legalábbis nem vagy bányarém. Akkor meséld el, hogy mi fogott meg a 110 kilósban (mármint nem barátzónára vagyunk kíváncsiak, azt el tudjuk képzelni), illetve mi lett belőle, hadd ámuljon és okuljon a nép......
2012. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!