Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm gyereket szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm gyereket szeretne, én nem. Létezik valami gyógyszer alapú férfi fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Már vagy 2 éve ez a téma. Eddig mindig sikerült valami kifogással halogatni a dolgot, hogy fiatalok vagyunk még, előbb költözzünk össze, előbb jegyezzük el egymást. Már ott tart, hogy semmit nem fogad el. Nem arról van szó, hogy ne akarnék gyereket, sőt, ha már lesz, akkor csak is kizárólag Tőle, de még csak 26 vagyok (Ő 24). Nem érzem magam még érettnek ehhez, az anyagiakról meg ne is beszéljünk. Még kéne legalább 2 év, hogy a kocsi részlet leteljen. Nem akarok veszekedni vele ez miatt. Az lenne a legjobb ha próbálkoznánk, de habra, amit ugye csak én tudok. Biztos van ilyen gyógyszer, esetleg tapasztalatok?
2012. nov. 7. 18:28
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sajnálom a lányt, amiért képes lennél vele elhitetni legalább 2 évig, hogy hiába próbálkoztok a gyereknemzéssel. Talán még az is megfordulhat a fejében, hogy meddő, a későbbiekben pedig ez olyan frusztrációt okozhat, hogy ténylegesen nem tudna teherbe esni.

Ne haragudj, de ebben nem akarok tanácsot adni, csak a véleményemet akartam elmondani, és az az, hogy ez egy tisztességtelen módszer, és nem felnőtthöz méltó.

2012. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen gyógyszer persze, de ha megdőlsz vele arra rámegy a kapcsolatod. Próbáljátok megbeszélni
2012. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
61%
Még kisérleteznek vele,vagyis nincs még forgalomba.De szerintem jobban jársz ha megmondod neki,hogy várni akarsz,mert ha lubuknál,az lenne az igazán nagy gáz.Szóval mondd meg neki,hogy még korai.Várjatok még 1-2 évet.Ugyanazt mondd amit ide leírtál.
2012. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
63%
Szemét dolgot csinálsz.Beszéld meg vele.Jobb ha keres olyan férfit aki megadja neki.
2012. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

mond el neki,hogy nem akarsz.

nálunk meg a barátom akar pár éven belül, még csak 20 évesek vagyunk..ez az abszurd. :D én nem akarok gyereket egyáltalán..lesznek még gondjaink ezzel kapcsolatban, de akkor elválnak útjaink.

2012. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
21%

Azt kell,hogy mondjam,hogy jobb lenne ha szakítanál vele.Konkrétan én ezért nem akartam egy lánytól semmit,mert jött,hogy gyereket akar jövőre mondom állj már meg tee.Én nem akarok még tuti vagy 10-15 évig,így inkább csak szexkapcsim volt vele,volt hazudtam neki,hogy tele vagyok kokszal nyomva szteroidokkal,így nem szabad gyereket nemezzek még 4évig minimum.

Bele se gondol a barátnőd,hogy egy pulya mennyi pénzbe kerül havonta?

Szerintem jobb lesz ha szakítasz vele,élni kell hova kell még gyerek 25-24 évesen könyörgöm,ráérsz még meg ő is ráér,előbb karriert építsél,jól gondolod kérdező nem kell sietni,egy pulya nagy felelősség és nagyon kemény dolog,otthon kell gubbasztani vele,üvölt sír,áááááá,éjszakázni kell vele,nem ezt nem bírnám,de te se még hidd el.


25F

2012. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Tényleg mond meg neki azt amit ide írtál. Kössetek kompromisszumot. Mert nem arról van szó, h egyáltalán nem akarsz. Csak nem most.

Ígérd meg neki pl. h kocsi utolsó törlesztése előtt mondjuk fél évvel elkezdtek próbállkozni.

Pont abban a korban vagytok, h idelye is lenne, meg nem is.

A gyógyszerrel ne verd át. Pláne nem 2 évig. Ha le buksz, akkor azért lesz vége. Ha nem, akkor meg ő lesz lelkibeteg. Egy barátnőm 5 hónap próbállkozás utőn teljesen összeomlott, h meddő. Ped

g nem volt az, csak nem jól időzítettek. (Már anyuka.)

2012. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
63%
Amit tervezel, az simán aljasság. Akkor lennél tisztességes, ha elengednéd ezt a csajt, mert nálad egyértelműen nem találta meg a számításait.
2012. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ezt most tök úgy írjátok, mintha elve meg sem próbáltam volna vele beszélni. Hajthatatlan, azt mondja, hogy nem akar kifutni az időből, mert, hogy az ő anyja ennyi idős korában már rég szült, de akkoriban más volt a szokás. Tudjátok ti mibe van egy gyerek? A pelenka, a kaja, a babakocsi, ruha, gyógyszerek, új kocsi is kéne, mert a mostani inkább 2 személyes, mint 4 (abba neccesen tuszkolom be a babaülést) , legalább 2 éven belül új lakás, mert 1,5 szobás kicsit szűkös és még millió olyan költség,amiről nem is tudok. Ha már csináljuk, akkor csináljuk jól és ne az legyen, hogy hó végén várjuk a póstást a zsömlére való miatt. Lehet 2 év kicsit tényleg sok, de 1 év azért kéne, kicsit rágyúrni, felkészülni.
2012. nov. 7. 18:44
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincsen, hogy ezt nem lehet megbeszélni. Megegyeztek 2 évben, még neki sem lesz késő és neked is megfelel. De csak akkor beszéljétek meg ezt, ha ténylegesen két év múlva te is akarsz babát, nem pedig azért mert ő szeretné. Ha nem megy, akkor sajnos szét kell menni, nincsen más...
2012. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!