Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmi vagy komoly kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi vagy komoly kapcsolat? Melyiket szeretitek jobban és miért?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Komoly.Mert ott boldog vagyok.

Alkalmi se olyan rossz.Kötöttség nélkül ismerkedhetsz

2012. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon utálom az alkalmi kapcsolatokat, mert beleszeretek az egyénbe, annak ellenére,hogy férfi vagyok:/. Szóval csakis komoly kapcsolatot keresek már.
2012. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az alkalmi kapcsolatokat nem csípem. Nekem a csak szex jellegű kapcsolatok nem mennek, a hirtelen fellángolásokat meg utálom. Elmerülök valamiben, aztán egy nap arra ébredek, hogy semmit nem érzek a másik iránt, nekem ez nem kell... Nem szeretem.

Én komoly kapcsolatban érzem jól magamat és ha éppen egyedül vagyok, akkor is erre vágyom és ezt keresem.

2012. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Mindkettő szar, egyiket sem. Nem szeretek udvarolni, rettentő nagy teher, és borzasztó unalmas. Csak szexelni szeretnék, beszélgetni, ismerkedni eszem ágában nincs!Egyszerűen nem értdekel ez a része.

Fizetős szexpartner az egyetlen út számomra. Ha te is így vagy ezzel, ha magadra ismertél olvasó, akkor tudd, van még ilyen!

Egyébként a két szar verzió közül az alkalmi a jobb, annak kevesebb ideig kell mosni az agyát, hogy szexeljen. Emezek nagyon szimpátia alapúak, túlságosan nézik, hogy nem vagy -e rosszhangulatú gyökér. Ezeknél könnyű bebukni!

2012. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fülünyúl ***** válasza:
Az alkalmi nem kapcsolat. Az általában érzelmektől mentes testi kontaktus csupán. Megmondom őszintén, volt mindkettőben részem, de azt hiszem egy komoly kapcsolat sokkal érzelemdúsabb, hosszabb és minden szempontból jobb mint egy alkalmi. Aki csak azért hajt alkalmi partnerre mert fél a kötöttségtől, az egyértelműen nem akar semmilyen kapcsolatot. Pedig ez a fajta "kötöttség" egyáltalán nem rossz, amikor a két ember halálosan szereti egymást.
2012. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem csak a komoly jöhet szóba... persze ha nem illünk össze egy próbát megért, és kész :)

most komoly kapcsolatban élek, és nagyon jól megvagyunk. :)


persze az alkalmi kapcsolatnak is megvan a maga szépsége, de nem nekem találták ki.

itt van például az egyik ismerősöm (lány), ő nem tudja magát elképzelni komoly kapcsolatban.

24n

2012. nov. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolat.

Volt már alkalmi is, vagyis szexkapcsolatom, de egy idő után hiányoznak az érzések, a közös programok és minden más is ami egy komoly kapcsolattal együtt jár.

2012. nov. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 TOMAtm ***** válasza:
67%

komoly kapcsolat:sokba kerül,sok időd megy el vele,minden sz@rt közösre kell tervezned(dupla költség stb. )

alkalmi kapcsolat:nem kerül sokba,de nem is 100% h lesz valami,vagy h egyátalán jó lesz.itt sok gyökér azt hiszi h egy egyéjszakás kaland húdemilyen jó is lenne,hát elmondom h 5 ből 2 szer tuti h fekszik mint egy darab fa,csak nyögdécsel,vagy azt se tudja mit kéne csinálnia(mintha sose szexelt volna),vagy még 4 ujjad beférne mellé - lecopni meg nem akar.

Szóval...

Az ideális egy olyan komoly kapcsolat lenne ahol van 2 fix,ágyban 100% szerető,az asszony meg 100%ban hozzád van idomítva,egyhúron pendültök.na szerintem ilyen az életben nincsen,vagy ha mégis akkor tapsvihar a részemről annak aki ebben él.

2012. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindennek van előnye és hátránya is.

Az alkalmiban nincs kötöttség (ahogy már írták), akár minden másnap lehetsz mással az sem baj.


ÉS lehet h lesz 100 alkalmi viszonyunk míg közben megtaláljuk azt akivel komoly is lehet.


ÉN úgy vagyok vele, Hogy minek kínlódjak meg verjem otthon meg szenvedjek egyedül??? Azért mert nincs komoly?

Ha csak a komolyra várnék lehet várhatnék évekig.


De addig sem vagyok egyedül teljesen, és van nő, és ezaz alkalmi viszony nem csak mindig szex teszem fel el lehetmenni hetente 1x bulizni is és annyi.

2012. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
TOMAtm ugyan már, meg lehet találni azt az embert is, akiben mind a két elvárás megvan, csak komoly munkát és több éveket igényel mire megtalálod. De megéri várni, annál jobban fogod értékelni! :)
2012. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!