Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből komoly kapcsolat valaha?

Figyelt kérdés

Van egy Belgiumi fiú akivel összeismerkedtem és facebookon mindig szoktunk webcamozni. Kb. 1 hete ismerem , de nekem nagyon tetszik és ő is mindig azt írogatja nekem ,hogy gyönyörű vagyok és cuki. Meg szivecskéket stb... Tegnap jó sok ideig kameráztunk és úgyéreztem teljesen szerelmes lettem belé. De mára ez az érzés már annyira nincs bennem. Nemtudom. De hogyha rá gondolok akkor mindig eszembe jut az aranyos kis pofija meg ahogy mosolyog :D.

Szerintetek lehet ebből valaha komoly szerelem?

Én attól félek legjobban ,hogy itt magyarországon majd jön a nagy Ő és akkor mi lesz evvel a Belgiumi sráccal?

Most nagyon foglalkoztat ez :/



2012. nov. 2. 11:06
 1/3 anonim válasza:
Szia! Írtad, hogy mára már nincs benned annyira ez az érzés...... azért, mert ez a fajta kapcsolattartás egy kissé feldobja a dolgot, nem hétköznapi! IZGIS! :) Nyilván bejöttök egymásnak, de csak óvatosan, nehogy beleéld magad, és sérülj....1 hét után még korai ezen gondolkodni szerintem. Viszont, ha itt jön a nagy Ő, akkor a Belgiumi srácot már úgy is háttérbe helyezed! Szép napot!
2012. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez az érzés szerintem azért van,mert sokat gondolsz rá,nah meg sokat beszélgettek.

Szerintem elsősorban neked kell helyre tenni az érzéseid és a gondolataidat. :)

Igazán szeretnéd-e azt a fiút ilyen távolságban is?!

Mert minden lehetséges,sok távkapcsolat létezik.

De ott a kérdés mi van,ha itthon jön egy olyan fiú aki még jobban tetszik stb.



Szerintem,ha a srác nem jár ide,akkor inkább ápolj vele egy jó baráti kapcsolatot ami a későbbi életedben is bármikor jól jöhet. :)

Attól függetlenül ugyan úgy beszélgethettek. :)


ez csak egy szvsz :)

2012. nov. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áhh köszi (:
2012. nov. 2. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!