Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz/ciki/égő 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz/ciki/égő 21 évesen összejönni egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
21/F
2012. nov. 7. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem.
2012. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én 15 éves voltam ( lány vagyok) és egy 25 éves barátom volt..3,5 évig együtt voltunk. (vélemények nem érdekelnek) Az biztos, hogy nagy szerelem volt!
2012. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálkoztam már hasonlóval. Nem gáz, de készülj fel arra az eshetőségre is, hogy komolytalan lesz a kiscsaj.
2012. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz. Az exem 22 éves volt én meg 15 amikor összejöttünk, voltak beszólások, barátok részéről, de a szüleim elfogadták a barátomat úgy ahogy volt. Nagy volt nálunk is a szerelem 4 évig voltunk együtt, de a barátom külföldre ment dolgozni én meg akkor voltam végzős, és szakítottunk mert összejött kint egy másik magyar lánnyal.

Tehát nincs ezzel baj csak vigyázni kell mert ő komolyabb kapcsolatra is vágyhat. Én barátom annyival megtisztelt és becsült hogy csak azért jött haza 1 napra és azért utazott sokat hogy nekem elmondja őszintén hogy mit érez és mi a terve, mindent megbeszéltünk, és egy korrekt közös meg egyezéses szakításunk volt, sosem volt azóta ilyen rendes barátom, pedig már 3 éve volt ez és azóta 3 sráccal jártam de ők komolytalanok voltak pedig már 22 éves vagyok. Na kicsit elkalandoztam a lényeg hogy nem gáz, próbáljátok meg, nincs mit veszítened.

2012. nov. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de számorma ők túl komolytalanok, persze biztos van kivétel 21f
2012. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
barátnőm 16 éves a pasija 25 .Szeretik egymást és ez a lényeg
2012. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Huu az nagyon sok..inkább a korodhoz illőt találj magadnak
2012. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14-17 mind idősebbel akar összejönni :) mert kib*szott "menő" és k*rvára nem érdekel ki mit gondol ez így van.
2012. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8-nál a pont :D
2012. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok, barátom 21. szeretjük egymást, büszkék vagyunk egymásra, nem foglalkozunk más véleményével.:)
2012. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!