Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A problémám a következő:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A problémám a következő: nagyon jol működő kapcsolatom volt a barátnőmmel szerettük is egysmást és hirtelen a semmiböl gondolkodási időt kért, van még esély hogy ujrakezdjük?

Figyelt kérdés

időt kérni még töllem nem kértek és nem tudom mit lehet ilyenkor átgondolni.azt mondja hogy kialudt most a láng és ezt át kell gondolni hogy képes e a folytatásra.

csak kicsit reménytelennek látom ezt az egészet.szóval várom a válaszokat hogy mi lehet az oka a hirtelen kialvásnak mert igazábol eggyik naprol a másikra történt, nem volt előjele !illetve hogy gondolkodás után mennyi az esély az ujrakezdésre?előre is köszönöm!


2008. nov. 9. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajna általában ilyenkor ha idöt kérnek, az azt jelenti nem birta kimondani, hogy vége, ennek én semmi jo elöjelét nem látom, de mennyi ideig voltatok együtt? És megindokolta ? Én ezt sosem értettem, meg ez egy idöhuzás a kapcsolat szakitásához !! De ez csak az én véleményem !
2008. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyan tapasztalataim vannak, hogy ilyen esetben- ha újra is kezditek-, már nem fog sokáig működni a dolog... A láng a barátnőd részéről kialudt, és lehet, hogy már nem is akarja újjá éleszteni, csak tényleg nem merte kimondani a végleges szakítást.

Persze ellenpélda is van: egy barátnőmnek egy ilyen gondolkodási idő után kérték meg a kezét, és azóta is nagyon boldogok :)

2008. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az idő nem volt hosszú 7 hónap. de igazábol hogy mulik el ilyen hirtelen mikor semmi előjele nem volt!?

én sem látok nagy eslytrá mert én is időhúzásnak gondolom de ha ilyen nehéz kimondani akkor csak jelentek neki valamit, nem?nekem még nem aludt ki a láng csak ugy!és nem is indokolta meg ez a legszörnyűbb mert nem mond semmit!

2008. nov. 9. 12:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem biztos hogy egyik pillanatról a másikra alakult ki! Ő gondolkozhatott rajta már előtte is attól hogy nem mondta!

Én egy két és fél éves kapcsolatot zártam le látszólag egyik napról a másikra!

Nálam sem volt előjele mert csak magamat emésztettem a gondokkal és senkivel nem beszéltem meg!

Az újrakezdésről pedig annyit hogy lehetséges, de nagyon ritka hogy sikeres legyen!

2008. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem én csak miért nincs indok?ha emésztette magát miért nem beszélte meg velem, miért kell igy megoldani a dolgot.

ha valami probléma van akkor azt megbeszéltük volna és lehet megoldjuk de ha nem akkor is legalább tudunk rolla.és ez elszomorító hogy igy kell elválni egy boldog kapcsolatbol!!!!

2008. nov. 9. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért nem beszélte meg (a saját esetemből kiindulva)mert nem akarta hogy bárki, bármi befolyásolja a döntésében! Érezte hogy kialudt a láng, és úgy gondolta ezt már nem lehet feléleszteni mert hiába jó a kapcsolatotok nem te vagy neki az igazi!

Egy ember megérzi ha nem az igazival van együtt! Szerintem!

Ha padig mégis szeret vissza fog menni! Lehet hogy 1-2 hónap de az is lehet hogy csak pár nap!

2008. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

két hét gondolkodási időt kért, mert most megyek németországba és azt mondta amíg külön vagyunk addig átgondolja.viszont az nem szép hogy igy kell csinálni.nekem is volt már ilyen hogy megtorpantam és átgondoltam mit adott ő nekem és hogy szeretem annyira hogy megtisztelem vele hogy megbeszélem és lám mi lett belőlle?beleszerettem!

mert elsoroltam azokat a dolgokat ami problémát jelentettek és alkalmazkodtunk egymáshoz ez igy természetes szerintem.de lehet az is hogy tévedek

2008. nov. 9. 14:34
 8/9 A kérdező kommentje:

na ami történt ma hogy irtam neki egy elköszönös smst és megkérdeztem remélem nem sértem meg azzal ha írok csak elköszönök!erre ő azt irta nem baj sőt örül és vigyázzak magamra stb a végén pedig ahogy mindig: szeretlek!

ez jelent valamit vagy csak megszokás?mert én nem irom le ha nem úgy érzek!!!

2008. nov. 9. 18:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tulajdoníts több jelentőséget a "szeretlek"-nek, mint amennyit tényleg jelenteni akar.

Ezek után jobb lenne szerintem, ha egy ideig békén hagynád, ha újra akarja kezdeni, akkor úgyis jelezni fog. Azzal, hogy nem keresed őt, szerintem azt jelzed, hogy elfogadod a döntéseit.

2008. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!