Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nevetségesen nézek ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nevetségesen nézek ki mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem szidom a lányokat, nem ők a hibásak, elhiszem, hogy van egy határ, és hiába van tök jó humorom, és dumám, ez egy bizonyos határ alatt nem segít. Igazam van,hogy nem minden a külső, de egy bizonyos határ alatt reménytelen a helyzet ?

2012. nov. 7. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tényleg annyira nevetségesen nézel ki? Artistaképző -> bohóc.
2012. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bele kell törődni!
2012. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, és azt hiszem ezt nem lehet belső tulajdonságokkal ellensúlyozni, hiába voltam évekig magabiztos, be kellett látnom, hogy nem működik.
2012. nov. 7. 23:03
 4/11 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy... én elég jól nézek ki, mégis sz*r vagyoka lányoknál,,mert nincs valami jó dumám8új társaságban)... örülnék, ha olyan szövegem lenne, mint jópár ismerősömnek... egy értelme csaj olyanokat akar, aki megtudja nevettetni... a megjelenés már csak a második helyen van...
2012. nov. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de külsőnél is van egy határ.
2012. nov. 7. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdés...mi az ami nevetséges vagy ronda rajtad? melyik részed?
2012. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha jó a humorod és nevetséges is vagy én a helyedben beállnék a cirkuszba


butaság amit írsz, rengeteg "csúnya pasi" küldött képet, és röhögök, hogy ugyan már, teljesen normálisak, átlagosak voltak

2012. nov. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elhihetitek nekem,hogy én nem vagyok az. Mindenki mondja,hogy ronda vagyok nagyon.
2012. nov. 8. 11:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, az utcán olyan párositásokat látok,h csak nézek:) A csaj egy bombázó szépség, a hapsi meg egy bányarém volt. Vagy forditva, úgyhogy van remény, ne add fel!
2012. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a vicc,hogy nekem nem is bombázó szépség kellene :)
2012. nov. 8. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!