Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önök szerint hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önök szerint hogy tudnék változtatni azon hogy a hölgyek szerint nagyon kimért vagyok, hogy legyek lazább?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 00:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Először is tegeződj, nem vagyok az apád (Luke!).
2012. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hú, ez már a kérdésből nagyon átjött.


1. Ne magázd a gyikeseket :D

2012. nov. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos van valami oka a kimértségnek, a távolságtartásnak. Volt korábban csalódás, ami okot ad a bizalomhiányra?
2012. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel a "testünk öregszik, de a lelkünk kortalan" ezért én is a tegeződést javaslom.


A kimértséget hogy érted? Az élet minden területén, vagy egy bizonyos dologban?

2012. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Fülünyúl ***** válasza:
Ön azt gondolja, hogy a hölgyek miért, miközben önmaga sem tudja amit ők sem, ezért igazából Ön szerint is, és máskor próbáljon meg aszerint, hogy hiába tudja ha nem véli, de legalább azt hiszi hogy és.
2012. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2. A gyengébbik nem tagjai néha visszakozva fogadják, ha "hölgyeknek" titulálod őket. Célravezetőbb a nő/csaj/lány/p*csa megnevezés :D
2012. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hatosnak:


A kérdező írásából/stílusából arra következtetek, hogy már elmúlt 16 nagy eséllyel kétszer is, szóval a p*csázás nem fog tetszeni egy hasonló korú nőnek, bár ki tudja...

2012. nov. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tiszelt Hölgyeim és Uraim!

Köszönöm szépen a kedves válaszokat.

2012. nov. 8. 00:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is hányszor megkaptam már ezt... hogy én milyen feszült vagyok, és sugárzik rólam hogy egy jókisfiú vagyok. beletelt pár hónapba mire változtatni tudtam a kisugárzásomon. odafigyeltem rá, hogy mindig magabiztos legyek, legyek minél határozottabb, mindig éreztessem magammal, hogy mennyire király vagyok. elkezdtem egy kis szlenget használni. odafigyeltem például a járásomra, testtartásomra is, hogy magabiztosabb, lazább legyen.


úgy vélem, hogy ön jóval idősebb nálam, de higgye el, meg tudja találni azt a stílust, hogy egyszerre legyen laza is és korához méltó. a nők nem szeretik a félénk pasikat. ne féljen tőlük, gondolja azt, hogy szavainak nincs komoly következménye. ha valami olyat csinál vagy mond, amit nem kellett volna, akkor azon ön hamar túlteszi magát és senki se fog haragudni érte. ne érezzen szégyenérzetet semmi miatt sem. se a múlt miatt, se a személyisége, külsője miatt nem kell szégyenkeznie, bízzon magában. ja és fontos, hogy a nők nagyon szeretik a humort és az se baj, ha kicsit huncut humorról van szó. nyugodtan lehet a stílusa flörtölős, kicsit huncut, ne ijedjen meg az erotikus poénoktól sem. az édesapám 43 éves, üzletben komoly úriember, társaságban meg humoros, laza, fiatalos. meg lehet oldani ezt is

2012. nov. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Neten általános a tegeződés :)


Olyan csajt válassz, akinek bejössz :) Ha kettesben lesztek, akkor nem leszel már merev. Az udvarias modort meg mindenki szereti. Vagy csak a kosztümös filmekben buknak Mark Darcyra? :)

2012. nov. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!