Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonylag új kapcsolat, első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag új kapcsolat, első féltékenyég-dráma. Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hónapja vagyunk együtt. Az előző kapcsolatomban sok mindent tönkretett a féltékenységem, és megfogadtam, hogy ez nem lesz többé így. Tegnap mégis elöntötte az agyamat a vér..:(

A lakótársamról van szó, akit a barátom - úgy érzem - folyton ajnároz. Ha a reggelinél elvonul a szobájába a csaj, ő panaszkodik, hogy ez milyen kár, hogy nem marad velünk. Vagy van pár értelmetlen mániája, de a barátom azokra is csak pozitívan reagál. De úgy döntöttem, a cél érdekében nem szólok semmit, felőlem tetszhet neki, ha én nem érzem hátrányát.

De tegnap épp a konyhában beszélgettünk, a mondat közepén voltam, mikor hazajött a lakótársam, erre a barátom elfordult tőlem, és megkérdezte őt, hogy milyen volt a napja...

Eléggé bevágtam a durcát és hisztiztem egy sort.

Ez volt az első ilyen alkalom és nagyon sajnálom, mert normálisan meg kellett volna beszélnem vele.

Szerintetek nagyon gáz? Hogy értékelitek? Mit tehetnék most?



2012. nov. 8. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad: "addig amíg nem érzem hátrányát".

Most hátrányát érezted, tehát szerintem jogos volt.

28/N

2012. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 agi91babe ***** válasza:
100%
Én már régen lepattintottam volna ezt a hapsit. Tiszteletlen és még hülyének is néz téged...
2012. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk ez a pasitol eleg nagy taplosag volt,en a tiszteletlensege miatt akadtam volna ki ra.

biztos mondtam volna neki,hogy jaa,hat akkor beszelgessetek nyugodtan,en elmegyek pancsizni/akarmi. mindezt egy kis cinikus mosollyal az arcomon.

ne hagyd,hogy tiszteletlen legyen.nem kell dramat rendezni,de azert ereztesd,hogy ez nincs rendben

2012. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
A féltékenység alapja a bizalom hiánya. Kettőtök között - jogosan - nincs meg a bizalom, mert a barátod "flörtölget" a szobatársaddal. A párod lehetséges, hogy szeretne egy kis újdonságot, emiatt unalmas lehet neki a mostani párkapcsolata. Ez ellen azt tudod tenni, hogy feldobod a kapcsolatotokat: új dolgokat csináltok / próbáltok ki. A szex terén is lehet olyan kis változtatás, ami jobban összekovácsol benneteket. Elég csak egy pici változás, ami alapjaiban sokkal intimebbé és érzékibbé teszi a közös együttléteteket. Ha ezzel meg vagy, akkor a barátod mindent megkap tőled + még egy kis pluszot is, nem fog más csajok után "futkosni".
2012. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Még elég frissek vagyunk, nem lapos a kapcsolat egyáltalán. Ráadásul sokszor érezteti, hogy mennyire imád, ezért sem akartam eddig szólni.

Amúgy azt állítja, hogy csak jófejkedésböl csinálja, ha már olyan sokszor vendégeskedik nálunk. Erröl mit gondoljak? Hülyének néz vagy lehet igaz?

2012. nov. 8. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:

srác durván önbizalomhiányos? egy bizonyos pontig szerintem elnézhető, de ezesetben én jogosnak éreztem vna a hisztit. ne hagyd magad hülyérevenni


hasonló helyzetű 19L

2012. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, elég önbizalomhiányos. És sajnos én is.
2012. nov. 8. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet jó fej, de azért állíthatna némi sorrendet. Én ha a páromhoz megyek, akkor jó nyilván nem nézem szellemnek a lakótársait, de nem is ülök be a másik szobába beszélgetni órákig, amikor a páromhoz megyek. Beszélgetek velük, rákérdezek a dolgaikra, stb., de számomra ott a párom az első ás ha csak böffent egyet én csak rá figyelek és ezt így érzem normálisnak. Ettől még nem leszek bunkó... ezek a srácok is tudják nagyon jól, hogy miért vagyok ott, ahogy a te lakótársad is tudja, hogy a srác a te barátod, nem kell mindig őt körül rajongania, sőt... Lehet anélkül is normálisan viselkednie másokkal, hogy téged megbántana vele!!
2012. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor szerintem elnézhető, de ennek a kapcsolatnak nem lesz jó vége.
2012. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!