Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom már másba szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már másba szerelmes, de nem tőle tudom. Sajnos úgy tűnik komoly, nem csak fellángolás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mondjam el neki, hogy tudom? Vagy tegyek úgy, mintha nem tudnám? Ha a másik lány nem viszonozza, van rá esély, hogy elfelejti? 5 éve vagyunk már együtt, és úgy érzem nem bírnám ki a szakítást :(

2012. nov. 7. 23:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Lehet rossz az infó, ezen már gondolkoztál?
2012. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnos jó az infó :( Egyszer saját szememmel láttam, hogy nézett rá.
2012. nov. 7. 23:18
 3/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék ugy tenni mintha nem tudnám, és szerintem csak becsapnád magadat.
2012. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
sajnálom :( én a helyedben mindenképp rákérdeznék nála, és ha elmondja akkor legalább tudod h őszinte, de ha tagadja akkor talán képes lenne megcsalni is, feltéve ha tényleg biztos vagy benne h érez iránta vmit...
2012. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Ugye azért azért nem az a hűdebiztos bizonyítékod, hogy hogy nézett rá? Mert az kicsit nevetséges lenne. Ha pedig tényleg mást szeret, akkor szakítsatok. Lehet, hogy a másikat nem kapja meg, de mi vagy te önkínzó? Attól még ugyanúgy nem téged fog szeretni.
2012. nov. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
El kell engedni. Ha nem szeret, ha már másfelé nézeget, csak magadat csapod be, csak a saját életedet pocsékolod egy olyannal ,akivel már semmire se mész. Jobban tennéd, ha te is nézelődnél valaki sokkal jobbfej, jobb pali után. Amelyik hajó elúszott, azt hagyni kell elmenni.
2012. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Elengedném. Egyikőtöknek sem jó ez a helyzet. Ő mást szeret, te pedig szenvedsz azért mert ő mást szeret, te pedig őt.

Az a baj, hogy az érzéseknek nem lehet parancsolni.

Én előző kapcsolatomban voltam így. Beleszerettem másba. Nem tudtam titkolni nagyon sokáig, hogy már nem úgy nézek rá mint előtte. Eltávolodtam tőle. Aztán egyszer csak nem bírtam tovább a helyzetet és megmondtam neki, hogy vessünk véget a kapcsolatnak (bár hogy valójában miért azt nem mondtam el neki, csak hogy már nem szeretem úgy). Fájt kimondani mert sajnáltam hogy így alakult és hogy megbántottam, de meg is könnyebbültem utána amikor vége lett.

2012. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
El kell engedni. Jobb az úgy neked, hogy szánalomból vagy kényelemből veled marad, miközben a háta közepére kíván, mert MÁSBA szerelmes? Enyhén szólva megalázó helyzet. Én biztos nem tudnék úgy a párom mellett maradni, hogy tudom, hogy más után vágyakozik (mégha plátói szinten is...).
2012. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Álljunk meg egy pillanatra....:)


Meséld el, hogy honnan tudod.

Az meg hogy szerinted úgy nézett rá-nők ha valahonnan hallanak egy hülye pletykát(jelen esetben, hogy mást szeret), hajlamosak a barátjuk minden mozdulatát belemagyarázni.


Szóval előbb a sztorit, anélkül hülyeség bármit is mondani. Lehet csak egy szimpla szarkavarásról van szó, amit te túl komolyan veszel és belemagyarázod a dolgokat.

2012. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

5 éve vagytok együtt , könyörgöm ezt meg kell tudni beszélni, és ha tényleg igaz, akkor szakítás ! :S

De nem értem hogy nem veszed ennyi idő után észre, ha már másba szerelmes kizárt, hogy ugyanúgy viselkedik veled !

2012. dec. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!