Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság a baba születése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság a baba születése után. Mik a tapasztalataitok? Mindenkinél megromlik?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

dehogy mindenkinél. Ha igy lenne senkinek nem lenne testvére, vagy mindneki elvált szülők gyereke lenne. Ami sajnos sok van manapság na de azért nem mindenki ilyen.

Az biztos hogy nagy próbatétel egy gyerek, de minél stabilabb egy kapsvcolat annál kisebb az esély rá hogy gond lenne belőle. Én olyanoknél látok inkább problémát ahol már alapból voltak bajok a gyerek elött is. Ja és nagyon fontos hogy az Anyuka nagyon figyeljen oda a férjre is még ha fáradt is. Persze nem mindig, de sokan hónapokig hetekig alig vesznek tudomást róla hogy van egy férjük is. A férjnek pedig igenis türelmesebbnek kell lennie.

2012. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél! De én csak a személyes tapasztalatomról tudok írni. Nekem mindkét házasságom megromlott gyerkőc születése után. Az első előtte sem volt jó, 2 éves volt a fiam mikor elváltunk, akkor én léptem. A második házasságom nagyon jó volt és nagy volt a szerelem, de a férjem besokallt, mire a gyerek 2,5 éves lett és elköltözött. Az öcsém és a sógornőm házassága is nagyon tönkre ment mostanra, nekik 1 éves a kicsijük. Úgyhogy nagyon nehéz, de lehet jól csinálni. Én elhanyagoltam a férjem a gyerek miatt, most már tudom hogy ez volt a gond:(
2012. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amelyiknél megromlik, ott más baba előtt is gondok vannak!!
2012. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Előzővel nem értek egyet. A gyerek az bizony rengeteg időt elszed a közös intim együttlétektől, sőt a mai világban akár pénzügyek miatt meg is nyomorítja, meg is keseríti az addigi komfortos életet. Ez pedig nem mindenkinek tetszik. Az éjjeli kéjmámoros együttléteket zömében láváltja a kölöksírás meg a szaros pelenka váltogatás, a férfi meg nem kap annyi szexet,amennyit elvárna. Ahogy telik az idő, bejönnek a sulis évek, amim ég nagyobb nyavaját jelent minden téren, még gyakrabban ugatnak össze a párok. Egyszerüen a gyerek egy isten csapása. Én így fogom fel, és nagyon is van alapja. 7 milliárdra amúgy is teljesen felesleges szaporodni ma már. Főleg ilyen kilátástalan jövőre. Senkinek se lesz jó. De majd eldönti mindenki maga,hogy milyen jövőt szán a kapcsolatának, meg kinek mi fér bele. CSak leírtam a véleményem.
2012. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13:44


Ezért kellene beszélgetni az embernek a párjával, végigrágni és megtervezni a dolgokat és a végen ledönteni hogy KELL e gyerek, tudják e vállalni anyagilag és lelkileg, vagy NEM KELL gyerek és akkor azt az időt tölthetik dugással.


Amúgy elég sz@r egy kapcsolat lehet ahol a pasi elvárja hogy kapjonj szexet, és nem közös örömszerzés céljából csinálják!

2012. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De a közös örömszerzés hol anyámkínjában van meg ,ha a nő neki áll babázni? Az nekem mér jó? A nők ilyenkor leszoknak a palijukról, és átszoknak a gyerekre. Ez a gond. Sokan ezt nem tolerálják, és addig elmennek macázni egyet pénzért. Ki kell elégülni valahol. Én csak a véleményemet írom,hogy én állatira nem bírnám egy gyerekkel. CSak nő kell, gyerek nem. Biztos sok rendes, jóféle ember van még rajtam kívül aki így gondolja. A gyerek megnyomorítja az életed. Csak már utána az emberek maguknak sem merik beismerni, mert már egye fene alapon ugye...Persze mindig vannak kivételek is.
2012. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22:59


Komolyan kérdezem te nem tudsz olvasni??? Mert ez jött le a válaszodból.


Ha te dugni akarsz a csajoddal CSAK akkor védekezzetek, és NEM lesz gyerek, akire átszokhat.


Amúgy őszintén remélem hogy a hozzáállásod sosem fog megváltozni!

2012. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!