Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom flörtöl más lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom flörtöl más lányokkal neten. Elfogadható?

Figyelt kérdés

De mellette mindent megtesz értem, szeret, imád, tényleg nem panaszkodom, oda teszi magát.

Gondolom ennek is oka van, és beszéltem is már vele erröl. Nem igazán tudott érdemleges választ adni:) Tényleg nem értem miért van erre szüksége ha a kapcsolatunkban minden rendben, szeretjük egymást. Hasonló tapasztalat? El tudjátok fogadni az ilyet?


2012. nov. 8. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha csak baráti beszélgetés elfogadható :)
2012. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Ja én exem is csinálta. Nincs jelentősége, mondta... Csak a hiúsága miatt kell, mondta...

Megcsalt. Szóval én leszűrtem a tanulságot a dologból.


21L

2012. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

en nagyon nem szeretem az ilyen dolgokat,de mondjuk melettem egyik exem sem flortolt legjobb tudomasom szerint.

most vagy hianyzik neki valami,vagy egyszeruen ilyen szemelyiseg.nem tudom,melyik az elfogadhatobb opcio... lehet,hogy kicsit onertekelesi zavarai vannak,es ezzel probal kompenzalni.de nem ismerjuk a baratnodet,szoval,nem tudunk biztosat mondani

2012. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szintén úgy jártam, mint a második válaszoló.

Persze nem konzekvens, hogy nálad is ez lesz...csak jobb, ha erre az lehetőségre is gondolsz.

Egyébként szvsz nem elfogadható.

2012. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
bocs,a baratodat. kicsit reggel van meg :D
2012. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igen, vannak önértékelési problémái, önizalom hiánya, valószinüleg ez lehet a háttérben. De tényleg mindent megtesz értem, ezért próbálok szemet hunyni efölött. Majd kiderül,hogy jól teszem e:P
2012. nov. 8. 12:00
 7/17 anonim válasza:
100%
25 éves srác vagyok. Személyes tapasztalatomat el tudom mondani ezzel kapcsolatban. A fiúknál tényleg gyakori ez, hogy hiúságból, pusztán azért, hogy érezzék azt hogy még más lányoknak is kellenének, ily módon flörtölgetnek. Nos, én igazából sosem mertem ilyen dolgokba belebonyolódni. Előbb vagy utóbb, de biztosan ki lóg a lóláb. Inkább sosem próbálkoztam ilyenekkel, mert tudtam, elveszíthetem emiatt a párom, bármennyire is éreztem néha férfiúi késztetést erre. A páromat már pedig biztosan bántotta volna a dolog, sőt, szerintem el is hajtott volna engem. Ha téged is bánt, akkor mondd meg neki. Ha tényleg szeret, abba hagyja az ilyen dolgokat. Bennem is dolgozott erős önbizalom hiány, de találtam más alternatívákat, amelyekkel helyre raktam az önérzetem. Tehát más módon is lehet kompenzálni, anélkül hogy megbántsuk azt az embert, akit (elvileg) legjobban szeretünk. Minden jót kívánok a továbbiakban :)
2012. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elfogadhato, minden enfogadhato. Viszont nem korrekt. A kovetkezmenyeket pedig idovel latni fogod.
2012. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi 25 éves srác:)Beszéltünk erröl már, én is elmondtam,h bánt a dolog, söt azt is,h ha ez kell neki csinálja, csak én ne tudjak róla. Amiröl nem tud az ember nem fáj. Amúgy próbált felhagyni ezzel, (mert számit neki mit érzek),de nem sikerült. Ebböl gondolom,h komoly oka lehet,h ha belátja,h rossz amit csinál, mégse tud változni. De addig elfogadom, amig tudom és érzem,hogy szeret és mindent megtesz értem.
2012. nov. 8. 12:28
 10/17 A kérdező kommentje:
Puna, tudom,h nem korrekt, de azt is tudja,h ha komolyan belemászna valamibe,van annyira lelkiismeretes,h elmondaná, de ezzel el is veszitene.
2012. nov. 8. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!